Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen védekezés az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezés az, hogy “kiprovokáltad” a csúnya szavakat, a fizikai bántalmazást?!

Figyelt kérdés

Azt gondolom, nincs olyan, hogy valaki kiprovokálja a másik félből az erőszakos viselkedést. Az gyávaság, a felelősség hárítása.

Egy nálam kétszer akkora férfiről beszélünk, aki nem tudja kezelni a problémás-konfliktusos helyzeteket a párkapcsolatunkban.

Mintha állandóan feszült lenne és csak idő kérdése, mikor tölti ki rajtam. Az utóbbi időben ez már hetente előfordul. Kezdek arra gondolni, szed valamit, esetleg kokszolhat régóta. De a lényeg, mindig én vagyok a hibás. Ő soha.


2021. márc. 6. 20:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#19,20:

Az, hogy összeszedem a héten a cuccaimat, és eljövök. Végleg.

2021. márc. 7. 08:09
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazók tipikus szövege.

Tudja hogy amit csinál az elfogadhatatlan, de képtelen az agyával felfogni, hogy ő az, aki rosszat tesz. Szóval rád keni az egészet.

Menekülj amíg még lehet.

2021. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#22

Nem is fogja fel?

2021. márc. 7. 08:57
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Jelenleg úgy érzi, hogy ő a jó ember. Ha felfogná hogy amennyire rosszat tett, összeomlana a magáról alkotott képe.

Most persze azt hiszed, hogy ha elmagyarázod neki, akkor majd megérti hogy ő a rossz, és megbánja és innentől szépen viselkedik.

NEM FOG MEGTÖRTÉNNI. Előbb ver agyon és ás el az erdőben, minthogy felfogja hogy mit tett. Ha kedves neked az arcod formája, a csontjaid állapota, a testedben lévő kések száma, stb akkor ne is próbáld elmagyarázni neki. Nem fogja felfogni, képtelen rá.

2021. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#24

Frankó. Átmenetileg tudok menni a Szüleimhez.


Előadja a galamblelkű embert, a magánéletben meg egy agresszív állat.

Próbáltam elmagyarázni többször, amit tesz, bűncselekmény, de fel sem fogja ...

2021. márc. 7. 09:32
 26/29 anonim ***** válasza:
Sikerült elköltöznöd tőle a szüleidhez?
2021. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#26

Igen, rendben vagyok, köszi.

2021. márc. 19. 16:18
 28/29 A kérdező kommentje:
Eljöttem azóta, válok.
2021. aug. 7. 07:49
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ügyes vagy! Kitartást kívánok!
2021. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!