Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen védekezés az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezés az, hogy “kiprovokáltad” a csúnya szavakat, a fizikai bántalmazást?!

Figyelt kérdés

Azt gondolom, nincs olyan, hogy valaki kiprovokálja a másik félből az erőszakos viselkedést. Az gyávaság, a felelősség hárítása.

Egy nálam kétszer akkora férfiről beszélünk, aki nem tudja kezelni a problémás-konfliktusos helyzeteket a párkapcsolatunkban.

Mintha állandóan feszült lenne és csak idő kérdése, mikor tölti ki rajtam. Az utóbbi időben ez már hetente előfordul. Kezdek arra gondolni, szed valamit, esetleg kokszolhat régóta. De a lényeg, mindig én vagyok a hibás. Ő soha.


2021. márc. 6. 20:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerinte igen, szerinted nem. Mivel ez összeférhetetlenség, mondom, hogy szakítani kéne.
2021. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen védekezés az, hogy “kiprovokáltad” a csúnya szavakat, a fizikai bántalmazást?!"


Röviden és tömören: tipikus.

Olvass el, akár itt is, olyan kérdéseket, történeteket, amikben bántalmazó az egyik fél. Az, hogy "te provokáltad ki" , a bántalmazók 99%-ának elhangzik a szájából.

2021. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a durva, senki nem nézné ki belőle, hogy ilyen. A családomat is megetette.

2021. márc. 6. 21:42
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

"Az a durva, senki nem nézné ki belőle, hogy ilyen."


Az nem durva szerinted, hogy TUDOD róla, hogy ilyen, mégis vele vagy még mindig?

2021. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14

Miért gondolja mindenki azt, hogy egyik napról a másikra le lehet lépni valahonnan?

2021. márc. 6. 22:43
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nem gondolom, hogy egyik napról a másikra le lehet lépni valahonnan.


De azt sem feltételezem, hogy ez a viselkedése egyik napról a másikra alakult volna ki.

2021. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni. Igazából össze se kellett volna vele jönni. Amúgy meg: Nem fogok férfiként szégyenkezni amiatt mert valaki helyettem olyannal van együtt aki ilyen, sőt én azt tartom provokációnak hogy többre tartanak ilyeneket mint engem
2021. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#17

😃

2021. márc. 7. 00:42
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

"Egy nálam kétszer akkora férfiről beszélünk, aki nem tudja kezelni a problémás-konfliktusos helyzeteket a párkapcsolatunkban."

Hát, ő ilyen. Gáz. Tényleg, teljesen gáz az ember. ÉS TE IS. Ahogy ő a konfliktusait nem tudja kezelni, úgy neked nincs semmi önértékelésed és szintén nem tudod kezelni ezt a konfliktust. Szimplán le kéne lépned és ennyi. De, te ezt nem fogod megtenni még évekig, mert elvagy az egészben.


"Az a durva, senki nem nézné ki belőle, hogy ilyen. A családomat is megetette."

Bírom az ilyet. Az összes ilyen jellegű emberről a környezetemben maximum 1-2 ember mondja ezt, mindenki más látja, hogy milyenek. Csak nem mondják az illetők szemébe. Vicces, hogy pl. olyantól is hallottam már ezt a szöveget, akinek mindkét szomszédja hallotta minden este az ordibálást. Nem is értem, hogy akik ezt mondogatják, azoknak mi jár a fejében... Szerintük mindenki vak?


"Miért gondolja mindenki azt, hogy egyik napról a másikra le lehet lépni valahonnan?"

Azért, mert az estek többségében pont így megy. Vannak rokonok, ismerősök és egyebek. Egy csomó ismerősöm mindenért panaszkodik, de semmiért sem tesz. Na, ez pont ilyen.


A #17-es válaszán meg lehet röhögni, de teljesen jogos. Ha csak olyan szinten mozogsz, hogy egy beteg állattal vagy együtt és kiröhögsz egy normális embert, akkor szerintem gondolkozz el egy kicsit magadon is.

2021. márc. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi a jövőképed ebben a kapcsolatban?
2021. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!