Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom felhívt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom felhívta az exét, mert karanténba került, erre ő meg segítséget kért pont tőle? Ez jogos?

Figyelt kérdés

A párom tartja az egyik exével a kapcsolatot, de ilyen évente 1x-i dolog, ami érthető is, mert hosszú kapcsolat volt engem nem is zavart eddig ez.

Most ráadásul én szóltam a páromnak (de már bánom), hogy kiírta a nő face-re, hogy karanténban van (most volt vmi születésnap és annak kapcsán. Erre párom felhívta, a nő meg segítséget kért tőle ez miatt, de ez olyan, hogy el kell menni hozzá, vmi bevásárlás. A nő a szüleivel él meg a gyerekével, szóval én ezt nem is értem, tudja, hogy van új kapcsolata a páromnak meg már vagy 10 éve szakítottak ha nem több.



2021. márc. 6. 23:20
1 2
 11/11 paradicsom31 ***** válasza:
6%
Barátnője, vagy haverja nincs, aki segítsen neki? Miért pont az extől? :D jaj de utálom az ilyen hülye picsogo kis rbancokat. Én nem hagynám, tapasztalatból mondom...
2021. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!