Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszanyerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszanyerni egy férfi bizalmát egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már évek óta ismerjük egymást, de még csak pár napja kezdtünk el randizni. Minden nagyon jó volt vele, igazából szerintem már mindkettőnk részéről szerelem, csak még nem mondtuk ki. Viszont én még tavaly találkoztam az egyik kollégájával, miután Tinderen matcheltünk, de semmi nem történt köztünk a beszélgetésen kívül. Ez a srác, akivel most találkozgattam, tudta a Tinderes dolgot, de azt nem, hogy találkoztunk is. Most viszont feljött a téma újra, és elmondtam neki, nem akartam úgy elmélyedni a kapcsolatban, hogy nem tud róla. De mivel nem mondtam el neki már az első alkalommal, hogy találkoztunk is, ezért most megingott a bizalma bennem. Teljesen megértem őt, és nem tudok választ adni arra, hogy miért nem mondtam el már rögtön a legelején ezt az egészet, pedig alapból teljesen őszinték vagyunk egymással. Talán féltem, hogy rosszul fog esni neki.. Pedig nem jelentett semmit az egész. Ő viszont fontos nekem. De úgy érzi, hogy ezt nem tudja megbocsátani nekem. Órákig beszélgettünk, sírtunk, nagyon nehezen ment el, de mégis elment úgy, hogy legyen vége. Nagyon szeretném ezt vele rendezni, nagyon értékes ember és nem akarom, hogy emiatt tényleg ne legyen közös jövőnk.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan tudnám a bizalmát visszanyerni? Tegnap történt ez az egész. Hagyjak még neki időt, vagy beszéljek vele minél előbb?

Előre is nagyon köszönöm! 28/N



2021. márc. 8. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez beteg. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2021. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...Sírás, mert egy kollégájával Tindereztél egy éve? Pattintsd le, amíg nem késő, na az ilyenből lesz az, aki még a fiústesódra meg az apádra is féltékeny lesz, nemhogy a fiú barátaidra...
2021. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb érzelmileg fog zsarolni, ha már ennyi ekkora majréhoz vezetett. Intő jel, hagyd el.
2021. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenem attol meg hogy nehez helyzetben van meg semmi se determinalja arra hogy ugy viselkedjen mint egy hiszterias idiota mondom ezt ferfikent. Ezen kiakadni es sirni? Na ne mar
2021. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Nézd. Én megértem, hogy mit érzel, egyszer voltam benne ilyenben. De hidd el: az ilyen labilis embereket hatalmas ívben kerülni kell, később sokkal durvább dolgokat fog csinálni veled, ha kitartasz mellette.

Elhiszem, hogy szeretnéd, hogy működjön, azt is, hogy sok dolog passzol, de ez a viselkedés egy felnőtt embertől szakító indok. Nem véletlenül mondja ezt mindenki neked itt.

Ez az ember csak használni akart téged, hogy kihúzd a lelki nyomorából, emiatt egy csomó sz*rságot rád vetít és jól megrugdos miattuk.

Lásd: Büntet téged azért, mert nem számoltál be részletesen egy olyan eseményről, amihez neki semmi de semmi köze.

2021. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!