Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőkben miért van jelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben miért van jelen a problémagyártási kényszer?

Figyelt kérdés
Mit ad nektek ha a semmiből gyártott, főleg saját hülyeségeteken kattogtok?
2021. márc. 9. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Férfiakra is rá lehet ezt húzni. Az éremnek két oldala van. Minden embernek a saját baja a legfontosabb, legkomolyabb dolog. Erre akárki mondhatja azt, hogy engem nem érdekel a te bajod, mert szerintem csak gyártod a problémákat.
2021. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

A bogaras kérdésen felbuzdulva? :D

Nő vagyok és én sem értem. Egyik-másik ember olyan fölösleges dolgokon tudja pörgetni magát. Nem tudom ha nincs gond, minek gyártani, ahelyett, hogy élveznék az életet. De nem hinném, hogy ettől jobb.

2021. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert nők.
2021. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Jajj, brühühű
2021. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek más a fontos, és más esik neki rosszul. Neked sem esne jól, ha te kapnád meg ezt a szöveget.
2021. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Milyen bogaras kérdés?
2021. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi megvan :D #6
2021. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hol a bogaras? Én is megnézném, mert így csak a virágosra gondoltam 😕

Sajnos a választ nem tudom, mert én nem gyártok problémákat, jönnek azok maguktól is.

2021. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez már nekem is feltűnt. Sőt, több nő ismerősöm is beszélgetés közben simán bevallotta, hogy észrevették magukon is a dolgot.

Sok nő élete annyira unalmas, hogy generál valami problémát.

2021. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkire jellemzo, akinek tul jol megy a sora.. tudod a kutya is jodolgaban vesz meg🙂

Mindenki eletebe kell egy egeszseges merteku nehezseg, ha tul sok van megkeseredette valik (vagy ha extrem dolgok erik egyenesen lelkibetegge) de akivel sose tortenik semmi rendkivuli es minden szempontbol "rendben van az elete" annak szerintem tudat alatt hianyozni fog a kihivas vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg, es elkezd nyavalyogni a semmiert, vagy kivetiti valamire ami egyaltalan nem nagy ugy

2021. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!