Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hisztis Barbie baba. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hisztis Barbie baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a NŐ-vel.Jó test, baba arc, házias...stb-az átlag "álomnő".Na most ez szép és jó, a bökkenő ez: iszonyat hisztis:S A hiszti oka: munkanélküli szülők, az apja veri az anyját, a kamasz öccse rossz társaságba került... ha otthon van valami vita, akkor rajtam tölti ki a dühét. Nagyon szeretem, de nem tudom hogy akarok-e ilyen nővel komoly kapcsolatot...1 napig minden tökéletes, aztán 3 nap hiszti és veszekedés.Hagyjam el, vagy próbáljak segíteni rajta? Tudok egyátalán segíteni??!!

21/F


2010. aug. 18. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak komoly családi problémái vannak, ha nem látnád... Nem "hisztis"...
2010. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd el, nehogy mégegyszer megüsd.;) Bár szerintem egy normális nő esetében ez az utolsó amit megbocsát.
2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

"A csajnak komoly családi problémái vannak, ha nem látnád... Nem "hisztis"..."


Ja igaz, attól kevésbé lesznek családi problémái, ha a szerelmén vezeti le a feszültséget.

2010. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy tudnál neki segíteni, hogy amikor nem hisztis, leülsz vele, hogy "Figyi, ezt látom rajtad, szeretlek, segíteni szeretnék neked. Találjunk ki egy jelet, amit ha már nagyon eldurvult a hisztid, bedobok, és erről Te tudod, hogy mostmár tényleg sok."

Az a baj a hisztériával, hogy aki benne szenved, elveszti teljesen a kontrollt, és csak miután lement az "ötperc", utána kezdi el k*va szarul érezni magát. Úgyhogy vagy úgy tudsz neki segíteni, hogy leadod ezt a jelet, vagy úgy, hogy otthagyod, ha hisztizik. Ha belemész a szituba, elérte, amit akart, és ezentúl mindig hisztizni fog, hogy figyelj rá. Tudasd vele, hogy hisztivel nem éri el a figyelmedet, de ha normálisan viselkedik, akkor igen. Remélem segítettem.

2010. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szegény, ha elhagynád sokkal több baja lenne ,mint eddig volt.megütöted,?én az ő helyében biztos elhagytalak volna!öleld meg. stb
2010. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
16.22 nagyon köszönöm!
2010. aug. 18. 16:25
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj... Ha a lánynak probléma van a családjával, és rajtad tölti le, az valami olyasmit is jelent - legalábbis nálam-, hogy megbízik benned annyira, hogy tudja, hogy nem haragszol meg, amiért levezeti a feszültséget. Én is elég hisztis szoktam lenni - szintén családi okok-, de nem igazán szoktam levezetni. Ha mégis, az illetőt, akivel teszem, nagyon szeretem, és tudom, hogy megérti, hogy nem vele van a probléma. Ha valaki veszekedik egy nővel, és a nő ideges, sosem szabad megütni, ettől csalódik és talán sokkal dühösebb is lesz, mint eredetileg... :(

Szerintem a jel nem rossz ötlet, de az, hogy mondjuk megöleled, vagy éppenséggel mielőtt kitörne a vulkán, elfoglalod a figyelmét - viszed sétára, vidámparkba, fagyizni, vagy egyszerűen néztek egy filmet -, akkor a harag elpárolog. Legalábbis nálam...


Remélem tudtam segíteni... :)

2010. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg segíteni neki. Nem tudom, ti, hogy álttok otthon az ősökkel, ha minden rendben van (anyagilag is) akkor esetleg kérdezd meg a szüeidet, hogy odaköltözhetne-e hozzátok. Szerintem csak azért hisztis a lány, mert otthon nagy rajta a nyomás, sok neki az a feszkó és valahol le kell vezetni, és úgylátszik pont rajtad vezeti le.


Egyébként szerintem nem kellett volna megütni, még akkor sem, ha ő megütött téged...csoda, hogy nem hagyott ott.

2010. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Milyen dolog az, hogy megütsz egy nőt?? Hát nincs neked szíved? Leírod, hogy olyan mint egy barbie baba és egy ilyen szép, törékeny nőt képes vagy megütni? Hát ezért nem értem én a férfiakat. Szerintem azzal segítenél neki ha elhagynád, mert jobbat érdemel nálad. Ja és ha ilyen problémái vannak a csajnak, akkor igen barátom az lenne a természetes ha segítenél neki, mivel te vagy a párja. Vagy nem?? 19/L
2010. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Elöző egyetértek Veled.

Én is egy időben gyakrabban voltam hisztis,szintén családi okok miatt,de a barátomnak érdekes SOHA nem jutott eszébe megütnie engem...

Azért mert szeret és tisztel és soha nem bántana.És ráadásul azt irod a lány anyját veri az apja....

Gondolom kivan miatta...erre Te a szerelme megütöd.

Vagyis...jó esélyel totálisan csalódott a pasikban,miután azt látja,hogy az apja is meg Te is ilyen "kedvesen"bánsz egy nővel.

Szerintem nem szereted igazán és tényleg jobbat érdemel nálad.Olyan,mint az én barátom volt ,aki amikor én voltam elviselhetetlen... óvja és megnyugtatja az embert...ölelésekkel és kedves szavakkal,figyelemeltereléssel,szeretettel...nem pedig pofonokkal és még több lelki fájdalommal amivel meg kell birkóznia.

Szóval bocsi,hogy ilyet irok...én ezen az oldalon általába mindig kedvesen válaszolok mindenkinek...de a lánynak szerintem mással jobb lenne.Segiteni rajta?háát eleget segitettél is igy sztem :S...mostmár nem sok esélye van,hogy Te fogok kihúzni ebből a lelki gödörből(már bocsi) :S

20/l.

2010. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!