Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van benne igazság (kép)? Persze olyanoktól kérdezem főleg, aki nem gyakoris nézeteket vall, hogy 50 év után is napi 5 ször akar ágyba bújni a párjával (mert ezen az mindig ez jön le). Tehát olyantól kérdem, aki tapasztaltan látja ezt.

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 10. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
Amikor I.B. feleségül vette Adélt, biztos voltam benne, hogy nem fog megmaradni mellette. Valszeg ezt vetíti most előre. De! Vele egyet értve, mindig is azt gondoltam, hogy az ember nem monogám, legfeljebb a társadalmi konvencióknak próbál megfelelni. Ha ez nem így lenne, akkor mivel lehet megmagyarázni a válások nagyon magas számát.
2021. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Talán a változó élethelyzetekkel, amik kihatással vannak ránk?


Ha minden úgy maradna évekig, ahogy volt, és az embereknek viszketne, ja, azt mondanám, nem monogámok. (És ha mindenkire igaz lenne.) De összejövünk, költözünk, munkát váltunk, gyereket vállalunk, elveszítjük a szüleinket; ezer meg egy dolog történik, ami miatt változunk, és lehet, hogy máshogy viszonyolunk emiatt egymáshoz.

2021. márc. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor igazán jó a szex, amikor ismerjük egymás minden porcikáját és teljesen le tudnak hullani a gátlások. 24 éve vagyunk együtt a férjemmel, aki látott többször szülni, hányni, zsíros hajjal, smink nélkül, mindenhogy. Én is ismerem minden porcikáját. És ezt a tapasztaltságot, egymás testének ismeretét semmilyen kezdeti gerjedelem nem helyettesítheti.


Ritkább, nyilván, de sokkal jobb most a szex, mint az elején.

2021. márc. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!