Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/nők, ti kiakadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők, ti kiakadnátok, ha a párotok egy ellenkező nemű kollégájával beülne valahova kajálni (nyilván ha nyitva lenne valamilyen étterem)?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Jaj miért áltatjátok magatokat?


Ha a párom azzal kávézgatna, akivel amugyis 8-12 órát tölt, biztos nem örülnék neki , főleg ha nő. Ha munka után nem hozzám sietne haza és várná, hogy együtt legyünk, hanem egy másik nővel beszélgetne inkább.


Ne hulyeskedjetek már , hogy ez normális.

De azt se tudom elkepzelni, hogy a parom mellett mennyit kéne beszélnem és jóba lennem egy férfival, hogy olyan kapcsolat alakuljon ki, hogy szivesem töltsem a szabadidőm is vele. Már az elején bukta.. Miért ismerkednék, érdeklődnék férfi iránt ha van és SZERETEM a párom?


Mi együtt szeretünk lenni. Eleget dolgozik, eleget vab másokkal, alig várjuk, hogy együtt legyünk basszus!


A valaszadok magy ivben leszrjak mit csinál a parjuk, isteni kapcsolat lehet!

2021. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
#11: Attól, hogy valaki x órát tölt el egy munkahelyen, még nem biztos, hogy pont azzal az illetővel tölti el az összes időt, főleg ha mondjuk nem is egymás közvetlen közelében dolgoznak. Másrészt vannak olyan emberek, akiknek van pl. társas életük is, és nem a párjuk nyakán lógnak. Amúgy a régi munkahelyemen számtalanszor elmentünk ebédelni férfiak és nők közösen, idősebbek és fiatalabbak egyaránt. De olyan is volt, hogy csak ketten mentünk valamelyik kolléganőmmel, esetleg pár fiatal férfi egy fiatal kolléganővel, mégsem történt semmi.
2021. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez attól függ, hogy kiről van szó. A párom esetében egyértelműen megcsalásnak (vagy afelé tartó közeledésnek) venném, mivel nincsenek lánybarátai, de még a fiúbarátaival se nagyon találkozik kettesben, többen szoktak lenni.
2021. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem ez tök természetes. A legtöbb ember szeret közösen enni, ha jóban vannak akkor meg természetes hogy kellemes társaság.
2021. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Az ,hogy munkaidőben találkoznak esznek szerintem semmi gond.Ha munka után tennék ezt...na az már kevésbé tetszene.

F

2021. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ismertem meg a férjemet, hogy egy kollégámmal jártam ebédelni. Néha jöttek velünk mások is, néha nem. Sokszor ettünk kettesben, sőt előfordult, hogy hétvégén is beültünk valahova enni. Ő most külföldön él a családjával, de sokszor előfordult, hogy ha hazajöttek, csak mi ketten találkoztunk, mert pont úgy értünk rá. Fel nem merült soha senkiben, egyikünk házastársában sem, hogy bármiről is szó lenne. Mondjuk az tény, hogy bennünk sem merült fel soha. Lehet, hogy másoknál nem mindig van így, ezt az adott szituációban lévők tudják, de önmagában az, hogy kettesben esznek, a világon semmit nem jelent. Mi amúgy azért kezdtünk együtt enni, mert mindketten olyan típusok vagyunk, hogy éhesen nem tudunk hatékonyak lenni, kell az ebéd. Van, aki bírja anélkül, de mi nem és a másik tuti mindig éhes volt ebédidőben.
2021. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!