Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most higgyek neki, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Új kapcsolat, ma lett kerek 10 hónapos. A párom egy igazi Donjuan volt/vagy még most is az.

Az ő mondása szerint megváltozott, ha úgy érzed, hogy megálljt kell parancsolni, akkor azt kell, hogy tedd.


Nos, eddig kóser. De! Mivel én egy gyanakvó természet vagyok, és mindenki gyanús aki szóba elegyedik vele.

Tudom, ez ártalmas, de én próbálom lefolytatni, inkább mint hogy vitát kavarjak.


A fb profilja 2 éves, és azt vágja hozzám, hogy nem szeretné kitörölni a lány ismerőseit, mert nagyon régi a Fb profilja.

Jó én értem, de miért igazolja vissza az új jelöléseket?


Én bezzeg nem beszélgetek egy fiúval sem, töröltem őket!

Mert én így láttam jónak, ha van egy férfi az életemben, mi értelme mással társalogni?!



Ő azt mondja, hogy ha más kell neki, akkor már rég mással lenne!

De én úgy érzem, hogy csak ezzel akar le nyugtatni, hogy ő nyugodtan beszéljen lányokkal.


Annyira idegesít, hogy látom nap mint nap nő az ismerősei száma, és csak lányokból áll.


Ő megteheti, de én nem kockáztatok, mert kérdőre fogja vonni, hogy ez és az ki? Mit keres az ismerőseim között!

Ha felhozom én is ugyan ezt, akkor hozzám vágja, hogy " Ne kezd! Már megint kezded?"


Más telefonjáról bejelentkezik a Fb-jára, de az én telefonomról soha.

Vagy soha sem láttam a beszélgetéseit.


Egyszer viccből megkértem, hogy utánozzon, ha sikerül megteszek neki egy dolgot.

Elővettem a telefonom, beléptem a Fb re és az ismerős listára.

A nem rég hozzáadott ismerősök, de ő már nem folytatta onnan, hogy ismerős lista.


Akkor hagytam is a témát!

De ma láttam, hogy kommentelt egy 17 éves csaj képe alá.

Én nem szeretnek hülye ovis módba kapcsolni és ráírni a lányra, hogy kopjon le.


A telefonját pont úgy tartja, hogy én ne lássam, hogy kivel mit ír!

Annyi a gyanakvást okozó jel, hogy legszívesebben tarkón csapnám telefonostól.


De egy valami mindig le nyugtat, hogy azt mondta anno, hogy ha más kell neki, akkor már rég mással lenne!

Olyankor elveszett vagyok, és fogalmam nincs, hogy mit csináljak, sírok mint egy hülye pi**a!


Volt rá példa, hogy a közös ismerősök beszámoltak nekem, hogy más lányokkal látták őt!


Vagy ha meglát egy régi lány barátját, azonnal hozzá rohan, még ha piros is a lámpa a zebránál.

Vagy a szemem előtt, fogdossa egy 14 éves fenekét.( ezzel semmi komoly szándéka nem volt, az ő felfogása az volt, hogy egy rib**c a csaj és csak viccből csinálta)


Mit csináljak de komolyan?!

Vagy az olyan "férfiak" örökre ilyenek maradnak?

Vagy bármi más tanács?


Nos egy kicsit hosszú, de nekem már fogalmam sincs, hogy mit, hogyan csináljak!

Ki kellett adjam magamból, hogy egy új lökést szerezzek, hogy a szemébe is mondjam.


21/23



2021. márc. 27. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor enged meg neki, ha meg akarja úgy is megfogja!
2021. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az amit én csinálok az kutyapö** az mellett, amit ő csinál velem.

Írtam is, hogy ő megnézi a beszélgetéseimet, ugyan úgy az is privát, de ő megnézi.

Kérdőre vonhatja, hogy ez és az ki, de én nem mondhatok semmit és nem is kérdezhetek!

2021. márc. 27. 13:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, nyílván így a karanténba jó neki hogy van egy biztos muff, még ha ilyen is. Ahogy vége ennek a COVID cirkusznak rögtön rárepül a 14-15 éves bibékre. Sajnos ez ilyen megszoksz vagy megszöksz.
2021. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A vaknak is nyilvánvaló, hogy mit kellene csinálnod (felnöni, normális pasit keresni, pszichoterápia szintén ajánlott lenne), de úgysem fogod ezt tenni.

Minden sort fájt olvasni..

2021. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

De az miért menti fel a te csodabarátodat a fogdosás alól, ha a kiscsaj ribi? Ilyen alapon k.rvázhatna is..

Nem érted, hogy te csak addig vagy neki, amíg eltűröd azt, hogy csajozik és befogod a szádat?

2021. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemled, hogy szívasson. Eközben normális férfiak százainak nincs nője.


30F

2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!