Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miből lett elege?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből lett elege? Abból, hogy már nem kerestem vagy abból, hogy kiosztottam?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy cuki csajjal. Az első 2 hétben minden nap. Randizni is elhívtam, de közbe jött valami családi ügy és lemondta. Aztán kerestem, de válasz már csak pár naponta jött. Aztán fogtam és nem írtam, mert meguntam. Viszont azóta mindig Ő keres, de csak 4-5 naponta. Most megírtam neki, hogy ne szórakozzon tovább, mert ez így nem ismerkedés. Azóta tiltott. Vajon abból lett elege, hogy már nem veszem komolyan vagy abból, hogy kiosztottam? De amúgyis, milyen ez már, hogy éjt rám, majd utána csodálkozik, hogy nem foglalkozik velem...?

2021. márc. 28. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*ejt *majd csodálkozik, hogy nem foglalkozom vele
2021. márc. 28. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Az első randit azért mondta le, mert alakult neki valaki mással valami.

Utána talonban meg akart tartani, de se ideje, se kedve nem volt naponta tartani a kapcsolatot. Amikor kiosztottad, akkor meg megsértődött, ill. így már nem akar talonban sem tartani.


Nyilván, amiért neked cuki volt, másnak is az volt, és válogathatott a fiúk közül.

2021. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Abból lett elege, hogy te sem válaszolgatsz neki megfelelően, plusz ki is osztottad. Amúgy meg nem tök mindegy? Nyilván azt akartad, hogy tűnjön el, mert más célod nem lehetett egy ilyen viselkedéssel.
2021. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek után még nekem kellett volna puncsolni? Többször szóltam szépen, hogy nem oké, amit csinál. Nem változtatott, úgyhogy ejtettem rá. Nem hittem már neki.
2021. márc. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!