Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugnak neveznétek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugnak neveznétek valakit aki nem talál munkát? Veszekedés van miatta

Figyelt kérdés
Más semmi gond nincs a kapcsolatban és nem volt. De emiatt veszekedés van. Pedig tényleg keresek.
2021. márc. 30. 14:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Nem élnek a nagyszülők, párom nem tud ebben segíteni, mert messze dolgozik.

Gyarba 6 óra?? Nálunk 12 óra ejjel nappalt mondtak, de azt nem tudom megoldani.


Januárban még volt, de már akkorsem kaptam egy választ sem sajnos, csak ugye Akkor még járt az álláskeresői.

2021. márc. 30. 15:23
 12/53 A kérdező kommentje:
Jah és óvoda nem játszik, mivel elsős.
2021. márc. 30. 15:24
 13/53 A kérdező kommentje:
Home Office munka lenne jó, mert ha fizetős felügyelet kellene akkor ugyanott vagyok vele, hogy amit keresek adhatom a babyszitternek.
2021. márc. 30. 15:25
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
De most az övé a gyerek, azé a férfié akivel együtt élsz?
2021. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
95%

Pár hét múlva nyitnak az óvodák és az iskolák. Nem kéne ragaszkodnod a home office-hoz. Mire eljutsz odáig, hogy aláírd a szerződést és munkába állj, már nem kell otthon lenned a gyerekkel.

A fizetős felügyeletnek meg pont azért lenne (lett volna) értelme, mert ha hetekig vigyáz a gyerekre, de utána nem kell, akkor nem tudsz hipp-hopp leakasztani egy állást - mint ahogy magad is tapasztalod most.

2021. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

14 Igen az övé. Nem is értem honnan jött, hogy nem az övé. Egy közös gyerek van.


15 Hónapokra még pénzért sem tudok babyszittert leakasztani, meg olyan magas az órabérük, hogy némely esetben jobban megéri ha én maradok vele.


Az a baj, megmondtam oké cseréljünk én megyek el hetelni te tanulsz takaritasz mosol főzöl ..érdekes arra nem volt vevő. Kettészakadni meg nem vagyok képes.

2021. márc. 30. 15:56
 17/53 Savlekotő ***** válasza:
80%
Gondolom itt se ma lett ilyen a dolog,miért nem ismerkedtek ma az egyből gyerek csinálás helyett,akkor nem a gyerek után nyígnátok h a pasi le toj,nem bízik,nem segít stb stb..
2021. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
17 Te miről beszélsz? 4 éve voltunk együtt mire jött a gyerek, saját lakás és autó volt , igaz gazdag bankszámla nem.Valamiért most jött ki rajta a diliség.
2021. márc. 30. 16:04
 19/53 anonim ***** válasza:
49%
#18: ne foglalkozz vele, a szokásos nogyulolo lúzer.
2021. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Engem is bánt, hogy nem találok munkát, főiskolai végzettségem és okj-s szakmám is van pedig. De jelenlegi helyzetben nehéz.
2021. márc. 30. 16:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!