Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugnak neveznétek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugnak neveznétek valakit aki nem talál munkát? Veszekedés van miatta

Figyelt kérdés
Más semmi gond nincs a kapcsolatban és nem volt. De emiatt veszekedés van. Pedig tényleg keresek.
2021. márc. 30. 14:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 Savlekotő ***** válasza:
Akarta a gyereket?
2021. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Igen, 7 éves a gyerek, érdekes lenne ha most jutna az eszébe, hogy nem akarta....
2021. márc. 31. 14:08
 33/53 Savlekotő ***** válasza:
És foglalkozott a gyerekkel segített körülötte?
2021. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
33 Nem is lehet összehasonlítani a dolgot, mikor valaki napi szinten 5 kor hazaér vagy kéthetente pár napot van itthon.... johogy akkor többet tudott foglalkozni vele.
2021. márc. 31. 14:36
 35/53 Savlekotő ***** válasza:
Otthon nem volt munka,érdekes téged ekéz ,de ő se talált csak máshol,miért nem mentetek vele,bár lehet megunta a családot,sokan rá unnak,csak ez nem virtuális család amit ki ixelek,ti most kéthetente pár nap látjátok,itt tuti hogy valami nem kerek? Beszéltek vele míg nincs odahaza ,vagy azt sem?
2021. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Beszélünk, neki is kényelmesebb volt 20kmre kocsival bejárni mint messzire menni dolgozni. De ez van, akkor itthon ülnénk ketten és néznénk egymást?! Elvállalta, csak ugye ez hozta azt magával, hogy itthon bármiféle segítség nélkül nekem jóval nehezebb, és bármennyire is kötekszik akkorsem vagyok képes kettészakadni.
2021. márc. 31. 14:45
 37/53 A kérdező kommentje:
Meg mint irtam én cserélek vele, ha ő intéz mindent , tanul a gyerekkel stb én meg csak dolgozzak. De erre meg nem volt vevő....
2021. márc. 31. 14:47
 38/53 Savlekotő ***** válasza:
Persze mert az már valódi feladat macera,inkább téged ekéz miközben alig van otthon.. :(
2021. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
38 Nehéz ügy ez, mert én tudom tényleg dolgozik, nem azt a bizonyost veri , de itthon sem könnyebb és mintha ez nem számítana. Az online oktatás egy elsős gyerekkel pokoli.
2021. márc. 31. 14:51
 40/53 anonim ***** válasza:

Azt mondtad gyár van 12 órában.

Akkor oda lehet menni, a kedves párodnak is és váltott műszakba együtt vinni a terheket.

Beszélgess el vele komolyan!

N29

2021. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!