Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugnak neveznétek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugnak neveznétek valakit aki nem talál munkát? Veszekedés van miatta

Figyelt kérdés
Más semmi gond nincs a kapcsolatban és nem volt. De emiatt veszekedés van. Pedig tényleg keresek.
2021. márc. 30. 14:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

Állj!


Itt valami nem kerek nekem.


1.: Fősulid is van, mégis gyári melót kerestél? Büfé papíros fősuli?


2.: Sereg, rendőrség, posta, futárcég, azonnal felvesz. Kajafutár csaj hordja a gyerekét is. Nem vicc! Ott ül a kocsiban vele egész nap.

2021. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

21

1.Nem büfészak, bár ki mit tart annak. Igen, beadtam gyári munkára is, hátha bejön alapon, de a részmunkaidő csak papíron létezett ott sajnos, a 12 órás műszakokat meg szinte egyedül, kisgyerekkel nem tudtam volna megoldani.


2.Sereg nagyon távol áll tőlem így azt nem szeretném. Postára beadtam, válasz nem érkezett.

Nem tudnék kajafutár lenni mert nincs jogosítványom.Max biciklis futár de ott meg hova tennék egy 7évest ?!!! Érdekes amit írsz akivel egész nap ott van, ott a gyerek nem vesz részt az online órákon ? Mert ezt egy autóban aztán nem lehet megoldani.

2021. márc. 31. 03:36
 23/53 Savlekotő ***** válasza:
Kifogás látom van,meg gyerek védő pajzs,mi lesz ha 14 lesz ráfogod h szoptatni kell még csAK dolgozni ne kelljen? Nem lehet hogy ez a baja a párodnak,de ha egy kapcsolatban emberi kommunikáció sincs csak hazugozás ott sok jóra ne számíts,
2021. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

23 Ebben melyik a kifogás? Kvázi egyedül vagyok vele, nem számíthatok másokra ez nem hazugság vagy kifogás hanem tények. Max fizetős segítség lenne de az nem fér bele.

Nem lehet ez a baja, mert én mondtam neki rendben cseréljünk, elmegyek én hetekre dolgozni, ő legyen a gyerekkel és intézze csinálja az itthoni dolgokat.

Érdekes, ezt valamiért nem akarta....


Az is mióta kifogás, ha életszerűtlen amit irt, hogy a kajafutar viszi a gyereket egésznap?!! Akkor hogy tanul vesz részt az órákon ma is 12:30 ig óra volt ....plusz a házi feladatok délutánra

2021. márc. 31. 13:16
 25/53 Savlekotő ***** válasza:

Kvázi egyedül vagyok vele, nem számíthatok másokra

És apa? Vagy csak megcsinálta de amúgy minden a te dolgod,nálatok alap problémák vannak amik gyerek előtt is megvoltak.. egyedülálló anyuka vagy kvázi.. Állj a sarkadra hogy vegye ki a részét,ha félsz is tőle az rég rossz

2021. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 Savlekotő ***** válasza:
Elmegy hetekre,és addig ti ketten egyedül?
2021. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
26 Igen, mert így kapott munkát most. Korábbi helyen közelebb volt ( 20kmre) de az a cég tönkrement. Félni nem félek tőle, de nem fogom hagyni magam azért mert ő nem èrti meg a helyzetet.
2021. márc. 31. 13:32
 28/53 A kérdező kommentje:
Mindennek két oldala van szerintem, ő sem ugrálna ilyen konnyen de így konnyen van mert én itthon megoldok mindent és tud hetelős munkát vállalni.
2021. márc. 31. 13:35
 29/53 Savlekotő ***** válasza:
Készülj fel egy Julcsira v Zsuzsira is.. És kezd el szervezni az életed mert h rá nem számíthatsz most se és egyre kevésbé fogsz, az előre mutató hogy hetekig ott sincs lehazugoz,nem segít,nem érti meg hogy már nem csak ő van egyedül hanem ti is.
2021. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Nincs senkije ettől nem tartok. De most ilyen munkát talált,hogy hetekig nem tud hazajönni. Nekem nagyon rossz így ez igaz, nem könnyű. Igazából egyik szavával azt mondta értünk dolgozik a pénzt is haza adja de ez a munkával kapcsolatban betett, mert milyen home Office munkát akasszak le ? Vagy olyat ahol megint nyáron nincs megoldva a felügyelete ... ugye elsős , ovi azért nem volt hónapokig zàrva. Ezt nem érti meg csak vagdalkozik.
2021. márc. 31. 14:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!