Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugnak neveznétek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugnak neveznétek valakit aki nem talál munkát? Veszekedés van miatta

Figyelt kérdés
Más semmi gond nincs a kapcsolatban és nem volt. De emiatt veszekedés van. Pedig tényleg keresek.
2021. márc. 30. 14:01
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

40 Nem fogja feladni a jó állását gyári munkáért. Vicces is lenne.

Meg anyagilag sem érné meg. Plusz akkor ha váltóznánk még kéthetente pár nap sem lenne a családnak.

2021. márc. 31. 15:54
 42/53 A kérdező kommentje:

Ez az eddigi legrosszabb ötlet volt.


Bízom benne ha lesz iskola már rendesen, több időm lesz és akkor könnyebben találhatok munkát.

2021. márc. 31. 15:55
 43/53 anonim ***** válasza:
55%

Anyagilag se érne meg...ha ilyen jól álltok, akkor meg gyerek felügyeletet is tudjátok állni.

Azért azt h nincs időd munkát nézni ne a gyerekre fogd, vicc...

Hétvége a gyárba is van, pláne 12 órák után, ja és minden héten!

Már én is kifogásnak látom...

Akkor maradj cseléd, tűrd el h a párod így beszél veled.

Ennyi!

N29

2021. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

43 Ne forgasd ki a szavaimat, nem mondtam, hogy jól állunk. De ha tételezzük fel : ő otthagyja a munkáját és megyünk gyárba akkor a két gyári fizu nem túl sok....a mostani keresetétől minimálisan lenne többünk.Cserébe Egy közös napunk sem lenne ....20 ezerért tönkrevágni a gyerek életét igen jó ötlet ( irónia)

Utánanéztem én, a gyári órabér kb azonos a babyszitter àrával akkor inkább fizessek hogy más legyen vele ? Plusz a tanulást majd én oldjam meg szintén, mert felügyelő nem tanítónő.

2021. márc. 31. 16:23
 45/53 anonim ***** válasza:

Azért kellene a pároddal beszélni! Írtam h ő is mehet és te is! Váltva meg lehet oldani!

12 órák után ne mond h olyan szar a fizetés, ja normát hozni kell! Óra bér mellé jár még más is (túlóra pótlék, jutalom, kategória pénz, stb...).

Végülis igaz, jóbb a két hetente két nap mint a heti 2 meg az h te vagy a szar lusta ember.

2021. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

45 12 órás fizikai munka és ott nem veszik figyelembe a végzettséget sem, főiskolával annyit kapnék mint aki 8 osztályt végzett. Ez nem lenézés, hanem tény, elmondták mennyi a bér. Férjem is jó szakember, szakmájában jó, itt meg lehetne max operátor.


De mindenki szerintem a saját életkörülményeinek megfelelően keres munkát , ha nekünk ez nem felel meg időben és anyagiakban sem akkor nem.

2021. márc. 31. 16:57
 47/53 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy a sereg/rendőrség nem a te stílusod. És miért kéne hivatásosnak menned?

10-ből 5 katona/rendőr civil alkalmazott, takarítótól a főorvosig. Vagy csak papíron "egyenruhás", mint pl. a Honvédkórház nővérei.

2021. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Na ha olyan nagy dolog az a végzettség, akkor lenne munka, de nincs!

Akkor nem értem a picsogást...

2021. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

47 Az egész nagyon távol áll tőlem de köszi azért.


48 Nem állítottam, hogy nagy dolog csak elmondtam, tényként, hogy van. Letagadni nem fogom. Van akinek kétszer annyi végzettsége van mint nekem ( nekem egy diploma és egy okj ) mégsem talál munkát. Sajnos ez ilyen.

2021. márc. 31. 19:15
 50/53 anonim ***** válasza:

Értem, hogy nehéz állást találnod, de szakadj el a home office-tól.

Ez egy átmeneti helyzet. 13 hónapja tart a járvány, azóta felfordult sok ember élete, de az iskolák valószínűleg még idén áprilisban (de leges-legrosszabb esetben szeptemberben) újra kinyitnak, és remélhetőleg nem lesz már ötödik, nyolcadik, huszadik hulláma a járványnak.

Szerintem keress bármilyen állást, amit egy iskolába jár gyerek mellett elvállalhatsz. Mire azt megtalálod, mire a pályázatot beadod, mire behívnak elbeszélgetésre (jó esetben), réges rég jelenléti oktatás lesz (vagy nyári szünet), egyszóval nem kell azon gondolkodnod, hogy hová teszed a gyereket, ha munkába jársz.

2021. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!