Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzed hogy pároddal vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed hogy pároddal vált vetve együtt küzdötök a mindennapokban és úgy haladtok előre?

Figyelt kérdés

Valahogy én ezt nem érzem. Hiába élünk már együtt 3 éve, adtam időt hogy változik e az érzés de nem igazán történt meg.


Dolgozni dolgozik szóval ezzel nincs baj. De lehet azért nem érzem mert amennyit dolgozik sztem több pénzének kellene lennie félre téve.

Vagy mert úgy érzem hogy egy egy nehéz időszakban nem tudna áldozatot hozni értünk h előrébb haladjunk. ( pl nap nap után reggeltől estig keményen dolgozni) mivel most hiába könnyebb élete van, ha van egy egy húzósabb pár nap utána képes lenne 2hétig csak aludni még akkor is ha ezek a húzós napok előtt mondjuk 1hét szabin volt és nem csinált semmit..


Egyszerűen én nem érzem /látom rajta de igazából nem tudom miért csak érzem..


2021. márc. 30. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár inkább úgy fogalmaznám meg, hogy azt érzem, mi egy csapat vagyunk. Odafigyelünk egymásra, mindig számíthatunk a másikra és együtt megoldjuk a problémákat is.
2021. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy a 2. mondja: egy csapat vagyunk, mindenki beleadja a maga legjobbját a kapcsolatunkba.
2021. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a kérdezőhöz hasonlóan én sem éreztem ezt, ezért lettem inkább szingli. Fájdalmas, de a stagnáló kapcsolat is az.
2021. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem ezt mostanában, pedig mi házasok vagyunk és szülők. Én azt hiszem azért nem érzem, mert érzelmileg nem támogat a nehéz helyzetekben. Esetleg nálatok nem ez a helyzet?
2021. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nálunk az a fajta hozzáállás a gond hogy ha gond van hisztis sz.rik bele mindenbe hogy mi hogy van itthon, vagy mit kértem tőle hogy változtasson ami esetleg zavart..ilyenkor nem törődik h ügyeljen ezekre..
2021. márc. 30. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Te is szarsz bele abba amit ő szeretne, csak fú jód a magadèt, hogy szerinted hogy lenne magától èrtetődő. Ès 3 ève itt retaldálkodsz a gxakorin ahelyett, hogy szakítanál.

De gondolom azèrt nem teszed, mert nagyon jól tudod, hogy másik ilyen hülyèt nem találsz aki tèged elvisel.

2021. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!