Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha valaki amiatt szakítana veletek, mert most ti jelenleg hullámvölgyben vagytok? leírásban

Figyelt kérdés

Amúgy jó a kapcsolatotok, de az utóbbi 1 hónapban ti nagyon mélyen vagytok, rossz a kedvetek, sok rossz dolog összejött, nem tudtok megbirkózni vele és a barátotok/ barátnőtök amiatt szakítana veletek, mert hogy nem olyanok vagytok mint akit megismert?

Jelenleg ez a helyzet velem, emiatt történt a szakítás, mert nagyon mélyen vagyok, és még nem látom a fényt az alagút végén. És hogy megváltoztam, nem vagyok olyan felhőtlenül boldog, vidám, mint az elején....


2021. jan. 3. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Biztosan amiatt szakított, mert mélyponton vagy, vagy azért mert emiatt megunta esetleg, hogy vele is ingerlékenyebb voltál?
2021. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy mélyen lévö ember a másikat is nagyon le tudja húzni akaratlanul. Lehet nálatok is ez volt és ö inkább menekült a helyzetböl.
2021. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

A GYK-n azt szoktam látni, hogy a válasz attól függ, hogy férfi vagy nő az illető.


Ha férfi kerül depressziós állapotba, munkanélküli lesz, akkor "nehogymár a nő tartsa el", "meg hagyd ott a fenébe". ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas.. )


Ha nő kerül ilyen állapotba, akkor mekkora mocsok, ha még ő is belerúg, támogatnia kell a végsőkig.

2021. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem kapcsolat. Kell még egy kicsit fejlődni
2021. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért szakított, mert szerinte az utóbbi 1 hónapban negatív vagyok és látja rajtam hogy nem vagyok önmagam. De előtte ezt nem említette, csak rám zúdított mindent. Köpni-nyelni nem tudtam.

Mélyen vagyok most eléggé, de azt hittem a rosszon is túl tudunk lépni, nem csak jóban-boldogságban vagyunk együtt

2021. jan. 3. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
haladni kell tovább
2021. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív periódusodban lennék segítene, hogy egyedül lehetnék, nem kellene másra tekintettel lennem, tudnék csak magamra koncentrálni.
2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
miota voltatok egyutt? ha friss a dolog, akkor valahol ertheto, hogy nem akar egy olyannal egyutt lenni, aki lehuzza, ahelyett, hogy a boldog kapcsolat eleji fazisban lennetek. de ha pl evek ota egyutt vagytok, akkor eleg gaz, hogy nem tamogat es segitsegnyujtas helyett inkabb szakit veled. ne sajnald az ilyen embert.
2021. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ez nem általános, akkor sajnos azért lépett meg, mert érdekember... Vannak azok a típusú emberek, akik addig maradnak meg melletted, ameddig minden jól megy, aztán ha ez elmúlik, azzal együtt ők is továbblépnek. Ha így történt, akkor viszont örülj neki, hogy kiszóródott az életedből, mert nem volt melléd való.
2021. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom magamról hogy az elején nem voltam ilyen, de hirtelen minden rámzudult és nehéz vele megbírkóznom,főleg most hogy a barátom is egyedül hagyott ezekkel.
2021. jan. 3. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!