Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Több mint féléve ismerjük egymást, sokáig randiztunk majd együtt voltunk egy kis ideig, de nem működött. Nem tudtunk romantikusan kötődni egymáshoz, de a kémia nagyon is meg volt. Rengeteget beszélgetünk, éjszakákat beszéltünk át, komoly témákról, mindennapi témákról minden. Szóval nagyon is szeretjük egymás társaságát, de a kapcsolat nem megy. Működhet így barátság? Szkeptikus vagyok, ő is valószínűleg. Beszéltük hogy próbáljunk meg barátok lenni. Eddig oke. De elhívott magához, előtte pedig mondta hogy menjünk el enni az én kedvenc helyemre. Tudom hogy nem fog rám nyomulni ha csak nem adok jelet, de ez a helyzet maga.. mint mondtam a kémia nagyon is meg van. és evvel tisztába van. gondolom nem kell túl magyaráznom.

Csak szerintem erős kezdés ez így?

22/L én

26/F



2021. ápr. 12. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már eleve nem barátság.
2021. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen intenzív kémiával ez nem barátság.
2021. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez nem barátság. Minek áltatjátok magatokat? Így nem fogtok túllépni egymáson.
2021. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyilván mert kedveljük egymást haha
2021. ápr. 12. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátságból majd néha meg akar azért dugni.
2021. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a fiú barátaimmal semmi kémiát nem érzek, sőt. Kifejezetten taszít, hogy a testükre gondoljak, olyan mintha a családtagjaim lennének.

Amit csináltok, azt lehet egy olyan kapcsolattá formálni, amiben jókat beszélgettek és jókat dugtok. Miért ne élveznétek ki, ha ez működik? Aztán ha valamelyikőtök párkapcsolatba kerül, ez persze rögtön véget ér. De ha ezt bevállaljátok, ez is egy legális formája az emberi kapcsolatoknak, ami lehet ezerféle, nem csak kettő: szűzi barátság vagy párkapcsolat. Szerintem beszéljétek meg, hogy jó-e nektek így és érdemes megállapodni abban, hogy ha valamelyikőtökben mégis romantikus érzések gyúlnának, akkor azt hogyan kezeljétek.

2021. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!