Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Laza kapcsolatban féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatban féltékeny, zavarja hogy laza kapcsolatra "ledegradálom" a laza kapcsolatunkat,stb. De egyszer sem kérne fel kapcsolatra. Akkor mi van?

Figyelt kérdés

Mondta már párszor hogy szeret, amit ma sem tudok komolyan venni, mert csak ugy random mondta.


Mikor jeleztem hogy nekem szüksegem van erzelmekre is már, a fejemhez vágta, hogy ott van az exem meg a másik is akikkel chatelgetek, ő nem áll be a sorba. És szerinte mások a tetteim meg amiket mondok.


Amikor erre mondtam hogy laza kapcs ban mégis milyennek kene lennem, megsértődött ezen es kozolte ha ez laza kapcsolat oke akkor tényleg legyen csak szex, mert ugy néz ki nekünk csak az megy.


Mindezek után ő érzi sértve magát hogy szerinte én folyamat azt ecsetelem hogy nekem mi esik rosszul, ő mennyire sz.r.



A lényeg hogy en szerettem volna tudni számitok e neki, lehetne ebből esetleg több is(habár nem igy mondtam hanem pl ugy érzem neked nem számitok az sem ha vége lenne-mivel néha ilyenekkel zsarol és ez nekem rossz)és mindent maga elleni támadásnak vesz, ahogy fentebb kicsavarja azt is hogy laza kapcsolatnak hivom a laza kapcsolatunkat.., de nem mondaná egy szoval sem hogy ez alakulo kapcsolat lenne, és mindenbol veszekedés van és soha nem mondaná hogy többet akarna hogy számitok neki, hanem ezek helyett vádol azzal hogy te chatelgetsz pasikkal!, meg stb.



Most tegyük félre a stílusát


A kérdésem arrol szolna, hogy az idegessége, feszültsége, támadásai mögött az állhat, hogy nem meri kimondani hogy kapcsolatot is akarna, vagy pont az ellenkezője, hogy nem meri kimondani hogy nem akar kapcsolatos csak hogy megkapja a szexet továbbra is?



Mi visz rá egy ffit arra hogy mikozben egy nő az érzelmeiről beszél, erre válaszul a képèbe vágja hogy pasizol, a tetteid nem ezt mutatják stb és támad és ideges?



#érzelmek téma provokálja
2021. ápr. 12. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, simán lehet, hogy tényleg csak lazát akar, viszont NÉHA előjön belőle több is.

Másrészt, teljesen érthető, hogy miközben elvileg komolyabbat akarnál, ő nem tudja ezt rólad elképzelni, ha másokkal dumálgatsz és exel is. Én sem tudnálak komolyan venni, tök mindegy, hogy mit éreznék.

2021. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
75%
Ez engem is érdekelne, mert eléggé hasonló dologban vagyok; laza kapcsolatban vagyunk, de közben féltékeny, mondta, hogy szeret. Nem hiszek neki. Nem mondta egy szóval sem, hogy többet akarna. Én is szeretném azt hinni, hogy fél attól, hogy visszautasítanám, ha komolyat akar. De ez szerintem csak naiv ábrándozás, és csak szexet akar, azt viszont elvárja, hogy közben csak vele legyen foglalkozva.
2021. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Mi nagyon a vègét jàrjuk igy. Már majdnem ghostingoltam. Egy veszekedés után mert nem akartam talalkozni. A ghostingot hidegvérrel birta(vagy lazán)egyszer sem keresett fel.

Csak beugrott hogy nala van pár dolgom es vissza kéne mennem erte, az mondjuk nem hatna meg, ha le kéne vele fekudni ennek keretében.


Igy felvettem vele a kapcsolatot "ujra".jeleztem hogy megyek és azt is, hogy tudom, hogy ez marhára nem is erdekli, de engem sem érdekel, hogy erdekli e.

Szoval lesz lehetőség még beszélgetésre.


Igazábol folytathatnám vele, alakulhatna továbbra is több is, de az is kilátásban van már hogy lehet ez lesz az utolso beszélgetés.


Amit várhatok az egy az egyben támadások lesznek a fentiek szerint hogy ilyen a stilusa, tehát nagyon okosan kellene valahogy megtudnom mi van a nagyarcú álarc mögött.

2021. ápr. 12. 17:57
 4/63 A kérdező kommentje:
A ghostingot valszeg betudja annak hogy szerinte biztosan "csalom".szoval ez lesz az alapfelállás..a támadás és a düh. Erről majd lehozom. Es utána valszeg tudunk beszélni is.
2021. ápr. 12. 18:00
 5/63 anonim ***** válasza:

Amúgy ez is annyira tipikus, hogy mindent maga elleni támadásnak vesz. Én is akármit mondok, én vagyok a végén a hibás, meg az aki mindig támad, pedig csak beszélgetni szeretnék.

Hát kíváncsi leszek mi lesz.

2021. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

De nekem kéne valami "okosság", hogy ilyen szintu falakat emelő/"védekezesi módszerű" férfinek hogyan törhetnék le a valodi énjéhez.


Magambol kiindulva én akkor szoktam ideges lenni ha olyan takargatni valom van, amiben "vaj van a fejemen"..megfigyeltem magamon hogy amikor "tilosban" járok es számon vagyok kérve majdnem lebukok, olyankor ösztönösen támadok, és a másikat hibáztatom hogy miket képzel rolam. Ez nálam hirtelen reflex, öntudatlan, ENGEM is meglepett magamban :D

Csak nem akarok magambol kiindulni.

2021. ápr. 12. 18:14
 7/63 anonim ***** válasza:

"Mi visz rá egy ffit arra hogy mikozben egy nő az érzelmeiről beszél, erre válaszul a képèbe vágja hogy pasizol, a tetteid nem ezt mutatják stb és támad és ideges?"


Szerintem nagyon sokszor elkövetjük azt hibát, hogy azon rugózunk, hogy mit miért csinál a másik, amikor sokszor a saját magunk érzéseivel és motivációival sem vagyunk teljesen tisztában, ahelyett, hogy arra fókuszálnánk, hogy őszinte választ találjunk magunknak arra, hogy MI mit miért teszünk, illetve arra koncentrálnák, hogy amit szeretnék, azt HOGYAN lehetne elérni.


Bennem például egyrészt az a kérdés merült fel mindazok után, amit leírtál, hogy ha te szeretnél tőle többet, mint laza, főleg a szexről szóló kapcsolat, akkor miért chatelsz az exeddel és más férfiakkal, amit ő - szerintem azért érthető módon - úgy értelmez, hogy "mások a tetteim meg amiket mondok."


Érzelmeket meg nem akkor fog irántad kimutatni, ha közlöd, hogy neked erre szükséged van (vagy legalábbis nem őszinte érzelmeket), hanem azzal, ha úgy viselkedsz, úgy kommunikálsz, hogy a lényeddel, a nőiességeddel tudsz belőle érzelmeket kiváltani.


Dora Gyulának rengeteg hasznos videója van fenn a Youtube-on férfi női kommunikáció témában, és egyéb, párkapcsolatok szempontjából hasznos témában, ("Női kérdések - férfi válaszok" videó sorozat) amik segítenek megérteni, hogy hogyan "működik" egy férfi, milyen az a női viselkedés és kommunikáció, amivel igazán meg tudsz "mozdítani" (mozdítani, nem pedig manipulálni!!) egy férfit.


Szerintem érdemes lenne meghallgatnod őket.

2021. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Azert tartok fenn kapcsolatokat mert laza kapcsolatban vagyok. Ilyen egyszeru.


Ezt teljesen aláirom

"

Szerintem nagyon sokszor elkövetjük azt hibát, hogy azon rugózunk, hogy mit miért csinál a másik, amikor sokszor a saját magunk érzéseivel és motivációival sem vagyunk teljesen tisztában, ahelyett, hogy arra fókuszálnánk, hogy őszinte választ találjunk magunknak arra, hogy MI mit miért teszünk, illetve arra koncentrálnák, hogy amit szeretnék, azt HOGYAN lehetne elérni."


Csak éppen ezt Ő nem tudja.

2021. ápr. 12. 18:49
 9/63 A kérdező kommentje:

Köszi a videot. Megpróbálom "kiképezni" magam. Egy olyan emberhez, akihez lehet nem is érdemes a kisujjamat sem mozditani..

De én megteszem..

2021. ápr. 12. 18:51
 10/63 anonim ***** válasza:

"Azert tartok fenn kapcsolatokat mert laza kapcsolatban vagyok. Ilyen egyszeru."


Rendben, ez így érhető.


De akkor elvileg számodra is érhető, hogy azért viselkedik így veled, mert laza kapcsolatban vagytok. Vagy nem?

2021. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!