Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Laza kapcsolatban féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatban féltékeny, zavarja hogy laza kapcsolatra "ledegradálom" a laza kapcsolatunkat,stb. De egyszer sem kérne fel kapcsolatra. Akkor mi van?

Figyelt kérdés

Mondta már párszor hogy szeret, amit ma sem tudok komolyan venni, mert csak ugy random mondta.


Mikor jeleztem hogy nekem szüksegem van erzelmekre is már, a fejemhez vágta, hogy ott van az exem meg a másik is akikkel chatelgetek, ő nem áll be a sorba. És szerinte mások a tetteim meg amiket mondok.


Amikor erre mondtam hogy laza kapcs ban mégis milyennek kene lennem, megsértődött ezen es kozolte ha ez laza kapcsolat oke akkor tényleg legyen csak szex, mert ugy néz ki nekünk csak az megy.


Mindezek után ő érzi sértve magát hogy szerinte én folyamat azt ecsetelem hogy nekem mi esik rosszul, ő mennyire sz.r.



A lényeg hogy en szerettem volna tudni számitok e neki, lehetne ebből esetleg több is(habár nem igy mondtam hanem pl ugy érzem neked nem számitok az sem ha vége lenne-mivel néha ilyenekkel zsarol és ez nekem rossz)és mindent maga elleni támadásnak vesz, ahogy fentebb kicsavarja azt is hogy laza kapcsolatnak hivom a laza kapcsolatunkat.., de nem mondaná egy szoval sem hogy ez alakulo kapcsolat lenne, és mindenbol veszekedés van és soha nem mondaná hogy többet akarna hogy számitok neki, hanem ezek helyett vádol azzal hogy te chatelgetsz pasikkal!, meg stb.



Most tegyük félre a stílusát


A kérdésem arrol szolna, hogy az idegessége, feszültsége, támadásai mögött az állhat, hogy nem meri kimondani hogy kapcsolatot is akarna, vagy pont az ellenkezője, hogy nem meri kimondani hogy nem akar kapcsolatos csak hogy megkapja a szexet továbbra is?



Mi visz rá egy ffit arra hogy mikozben egy nő az érzelmeiről beszél, erre válaszul a képèbe vágja hogy pasizol, a tetteid nem ezt mutatják stb és támad és ideges?



#érzelmek téma provokálja
2021. ápr. 12. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

#28-ra


Ő sem tenne meg neked mindent, amit kérnél, ha olyasmit kérnél, ami neki nem jó. Teszem azt, gondolom nem kértél olyat tőle, hogy szexeljen (passzívként) másik férfival, mert az felizgat. Ez tőle érzelmi zsarolás, amit ki kell mondani és tudnod kell, hogy se komoly se laza kapcsolatban nem kell tenned semmit, amihez akkor ott nincs kedved. Lehet, hogy tegnap megtetted, de ma nem kell, ha holnap kedved van hozzá, vagy meg akarod tenni a másikért, akkor meg megint megteszed.


#29 A "nem laza kapcsolat" nem azt jelenti, hogy bizalmi a kapcsolatotok lesz, hanem azt, hogy a jelenlegi kapcsolatotokkal ellentétben újra beszélitek a szabályokat (pl. nem chatelsz mással, mentek közös programokra stb.). De nem fogsz jobban bízni benne mint most, ezért akkor sem kell addig, amíg nem alakul ki a bizalom, felvételeket csinálnod. Ezért nem igaz, hogy nem laza kapcsolatban engednéd a felvételt, mert laza kapcsolatban is engednèd, ha lenne hozzá bizalom.

2021. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

De amúgy fenntartom, hogy ki kéne találni, hogy te mit akarsz?


Boldogabb lennél egyedül, mint most vagy?

Mit jelent számodra (nem érzelemben hanem cselekedetekben - a nem chatelek mással-on kívül - a nem laza kapcsolat? Mit kéne csinálnia?)

2021. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Laza kapcsolatban alap hogy nincs bizalmam. Nálam.


Amugy most tartok tole. Kitalált vmit..

2021. ápr. 13. 09:11
 34/63 A kérdező kommentje:
32 nem tudom vele milyen lenne. Szeretném őt de en ugy érzem még nem ismerem őt eléggé ahhoz hogy döntsek is mellette vagy nem mellette.
2021. ápr. 13. 09:12
 35/63 anonim ***** válasza:
Kezdjük akkor még visszább, mi a különbség szerinted a bizalmon kívül egy laza és egy komoly kapcsolat között?
2021. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Ilyenekre gondolok, hogy:

1. Kimondjuk, hogy nem laza a kapcsolatunk

2. Felvállal a barátai előtt

3. Ott alszunk egymásnál

4. Bemutat a szüleinek

5. Hetente elmegyünk szôrakozni

6. Közösen nézünk filmeket

Stb. Légyszí írj le néhány dolgot, hogy látszódjon a különbség :)

2021. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat erzelmi alapú, laza kapcsolat szex alapú. Talán ez a különbség nekem a kettő között.
2021. ápr. 13. 09:26
 38/63 A kérdező kommentje:
És ezzel a szex jelentőségét még nem kicsínyettem le.
2021. ápr. 13. 09:26
 39/63 A kérdező kommentje:
Meg talán stabilabb a nem laza
2021. ápr. 13. 09:29
 40/63 anonim ***** válasza:

#37 De miben különbözik a gyakorlatban a kettő?


A párod nem fog személyiséget váltani, vagy gyökeresen másképp viselkedni. Mi az, amit másképp csinálnátok egy komoly kapcsolatban, amitől az működhetne? (És nem a bizalom, meg az érzelmek érdekelnek, hanem, hogy milyen cselekedetekkel jutnátok el odáig?).

2021. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!