Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok kockáztatná az egészségeteket a viselkedésével?

Figyelt kérdés

Párom tesója most hétvégén ünnepelte a szülinapját, kb. 20 -an voltak, ott is aludtak a buliban , magyarán teljesen úgy buliztak, mintha nem lenne pandémia. Párom apukája is ott volt. (hozzáteszem a párom 30.szülinapjára nem jött el, na mindegy) Lényeg a lényeg, hogy mivel eü dolgozó vagyok, így tisztában vagyok a pandémia súlyosságával, hogy egyre több fiatal is kerül lélegeztetőgépre. Minket kb egy hete oltottak be , úgyhogy még 2 hétig nulla védettségünk nem lesz. Megkértem, hogy legyen szíves most csak ezen a héten semmiképpen sem találkozni a családjával, mert bizonyára a tesójáék mindenkihez átmentek a buli óta és azért egy 20 fős buliban elég nagy az esély, hogy valaki elkapta a vírust.

Eddig nem szóltam bele az ilyen jellegű dolgaiba, annyit találkozott velük, amennyit akar , de nálam ez a buli most kiverte a biztosítékot.

Ne értsetek félre, nekem teljesen mindegy ha a tesójáék elkapják , az ő felelősségük, viszont most azzal hogy találkozik a családdal engem is veszélyeztet a párom.

Ha most elkapjuk, akkor nem kaphatjuk meg a 2.oltást, illetve akkor kb semmi értelme nem volt beoltatni magunkat, meg semmi értelme nem volt annak az egy évnek amit vigyáztunk, hogy eddig ne kapjuk el.

Nagyon nagyon mérges és dühös vagyok rá.

Ma is elment az apjához, és szombaton is már hívták, hogy kell menni segíteni, meg gondolom akkor már ebéd is lesz.

Csak egy hetet kértem tőle, hogy addig meglássuk hogy hányan betegedtek le.

Dühít , hogy én hiába vigyáznék és viselkednék felelősségteljesen ha most miatta elkapok valamit, akkor hiába volt minden igyekezetem.

Nem tudom mit tehetnék, hogy megértessem vele, hogy bírja már ki ezt az egy hetet, hogy lecsökkentsük a kockázatot...

pedig olyan szépen elmagyaráztam neki, hogy miért fontos hogy ezen a héten extrém mód vigyázzunk ez miatt a 20 fős buli miatt, ahol természetesen mindenki végigcsókolta a tesóját...

Dühös vagyok , legszívesebben elköltöznék, hogy ne is lássam egyikőjüket sem, mert hihetetlennek tartom hogy nem lehet komolyan venni ezt a járványt...

a főnököm , aki egy főorvosnő például megmondta minden ismerősének, hogy nem találkozik olyanokkal, akik nem oltatják be magukat.

Csak azt akarom ebből kihozni, hogy mielőtt teljesen őrültnek neveztek, nem hiszem hogy az lennék, hiszen eddig is részt vettem a családi eseményeken, a 8 fős húsvétozáson, meg 10 fős karácsonyozáson a családdal, de egy ilyen buli most amikor a legtöbb a beteg nekem már nem fér bele...



2021. ápr. 21. 18:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
8-as menj nyugodtan bulizni a barátaiddal, ha ennyire unatkozol. De lehet menni önkénteskedni lábat lógatni a covid osztályra is.
2021. ápr. 21. 19:43
 12/28 anonim ***** válasza:
20%
Pont nemrég jöttem haza a barátaimtól. Jó volt:D
2021. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
minek jöttél haza ilyen korán . szóval 8 kor lövik a pizsit...így már mindent értünk..:)
2021. ápr. 21. 19:47
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
Van munkám, nincs időm ilyenekre.
2021. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%
Azért jöttem haza, mert reggel munka van. 😁
2021. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen béna beszólást.. Gyakorold még. :)))
2021. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Utazzatok MÁVval. Mint a heringek. Ott nem terjed.
2021. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%

A főorvosnő miért nem hajlandó oltatlanokkal találkozni? Talán nem hisz az oltásban? Én meg akkor ne legyek hajlandó oltottakkal találkozni, mert tünetmentesen is terjeszthetik és így sokkal veszélyesebbek, mint az oltatlanok?


Amúgy semmi ilyen nagyobb összejövetelen nem vennék részt, de a főorvosnőhöz hasonlóan gondolkozókat nem értem.

2021. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

nekem személy szerint teljesen mindegy, hogy ki oltatja be magát és ki nem, mert én úgy gondolom, hogy ha én beoltatom magam, akkor biztonságban fogom magam érezni. Sőt...én személy szerint maximálisan tiszteletben tartom azokat is, akik nem oltatják be magukat valamiért, feltéve ha az óvintézkedéseket betartják (magyarán nem vírustagadók). Ezt csak azért írtam le, mert szemléltetni szerettem volna, hogy bizony vannak rajtam kívül is olyanok akik még komolyabban veszik ezt a járványhelyzetet, és tudom hogy sokan teljesen hülyének néznek engem a fokozott óvatosságom miatt, de ezért is írtam, hogy nem zárkóztam el teljesen a családtól, barátoktól, mert elmentem a családi összejövetelekre, meg elmentem szabad levegőn barátokkal kirándulni, szóval csak érzékeltetni szerettem volna, hogy szerintem a saját viselkedésem nem beteges, hanem csak pont annyira felelősségteljes amennyire kell.

Én csak az olyan helyzeteket nem szeretem , ahol maszk nélkül vagyunk (pl.közös étkezés) mert ez az a helyzet , ahol a leginkább terjed a vírus.

És hát egy ilyen 20 fős ottalvós buli után tényleg senkivel nem szeretnék találkozni a párom családjából, aki érintkezett azokkal akik a bulin voltak, mert számomra ők most mint potenciális veszélyforrás.

2021. ápr. 21. 20:51
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
Unalmas már ez a duma, kezd lejárt lemez lenni... Ha ennyire rettegsz, zárkozz el mindenkitől, de minket hagyj békén végre élni..
2021. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!