Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok kockáztatná az egészségeteket a viselkedésével?

Figyelt kérdés

Párom tesója most hétvégén ünnepelte a szülinapját, kb. 20 -an voltak, ott is aludtak a buliban , magyarán teljesen úgy buliztak, mintha nem lenne pandémia. Párom apukája is ott volt. (hozzáteszem a párom 30.szülinapjára nem jött el, na mindegy) Lényeg a lényeg, hogy mivel eü dolgozó vagyok, így tisztában vagyok a pandémia súlyosságával, hogy egyre több fiatal is kerül lélegeztetőgépre. Minket kb egy hete oltottak be , úgyhogy még 2 hétig nulla védettségünk nem lesz. Megkértem, hogy legyen szíves most csak ezen a héten semmiképpen sem találkozni a családjával, mert bizonyára a tesójáék mindenkihez átmentek a buli óta és azért egy 20 fős buliban elég nagy az esély, hogy valaki elkapta a vírust.

Eddig nem szóltam bele az ilyen jellegű dolgaiba, annyit találkozott velük, amennyit akar , de nálam ez a buli most kiverte a biztosítékot.

Ne értsetek félre, nekem teljesen mindegy ha a tesójáék elkapják , az ő felelősségük, viszont most azzal hogy találkozik a családdal engem is veszélyeztet a párom.

Ha most elkapjuk, akkor nem kaphatjuk meg a 2.oltást, illetve akkor kb semmi értelme nem volt beoltatni magunkat, meg semmi értelme nem volt annak az egy évnek amit vigyáztunk, hogy eddig ne kapjuk el.

Nagyon nagyon mérges és dühös vagyok rá.

Ma is elment az apjához, és szombaton is már hívták, hogy kell menni segíteni, meg gondolom akkor már ebéd is lesz.

Csak egy hetet kértem tőle, hogy addig meglássuk hogy hányan betegedtek le.

Dühít , hogy én hiába vigyáznék és viselkednék felelősségteljesen ha most miatta elkapok valamit, akkor hiába volt minden igyekezetem.

Nem tudom mit tehetnék, hogy megértessem vele, hogy bírja már ki ezt az egy hetet, hogy lecsökkentsük a kockázatot...

pedig olyan szépen elmagyaráztam neki, hogy miért fontos hogy ezen a héten extrém mód vigyázzunk ez miatt a 20 fős buli miatt, ahol természetesen mindenki végigcsókolta a tesóját...

Dühös vagyok , legszívesebben elköltöznék, hogy ne is lássam egyikőjüket sem, mert hihetetlennek tartom hogy nem lehet komolyan venni ezt a járványt...

a főnököm , aki egy főorvosnő például megmondta minden ismerősének, hogy nem találkozik olyanokkal, akik nem oltatják be magukat.

Csak azt akarom ebből kihozni, hogy mielőtt teljesen őrültnek neveztek, nem hiszem hogy az lennék, hiszen eddig is részt vettem a családi eseményeken, a 8 fős húsvétozáson, meg 10 fős karácsonyozáson a családdal, de egy ilyen buli most amikor a legtöbb a beteg nekem már nem fér bele...



2021. ápr. 21. 18:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
Hogy hogy csak most kaptál oltást eü dolgozóként ?
2021. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
Az egészségügyi dolgozókat már rég beoltották.
2021. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%

Igazából ez kicsit off topik es ezzel senkit sem partolok csak egy érdekesség.


Az ősszel amíg még lehetett menni ide-oda voltam buliban szórakozóhelyen többször is meg a nyáron is, voltam kocsmába iszogatni, voltam színházba, voltam kávezóban, bevásárlóközpontban. Nem kaptam el.


Most amióta sehova se lehetett menni csak itthon voltam, alapvetően a bevásárlást se én inteztem, itthon ültem a fenekemen es egyszer-ketszer mentem el a boltba és AKKOR kaptam el.


Szóval nem vagyok meggyőződve hogy a teljes elzárkózás segít, mert szerintem így kb semmi terhelést nem kap az immunrendszer, kvázi belustul.


De en nem értek hozzá csak a józan paraszti eszem mondja.

De közben meg persze minel több emberrel találkozol annál nagyobb az esély

2021. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
kedves 20-as , kérlek ha zavar a kérdésem, akkor ne válaszolj rá, és menj tovább a többi kérdésre. Szép estét!
2021. ápr. 21. 22:40
 25/28 A kérdező kommentje:
21-es, igen eü dolgozóként kaphattam volna Pfizert még anno januárban, de mivel akkor még babavállalás előtt állóknak nem javasolták, illetve csak több hónapos szünettel, ezért akkor még hezitáltam az oltással kapcsolatban. A kolléganőm ugyanezért nem kérte, ő is most kapta meg a héten. Most már sokkal több az információ ezzel kapcsolatban , így most már bátrabban be mertük adatni.
2021. ápr. 21. 22:44
 26/28 anonim ***** válasza:
30%

15!

Látnának minket a munkában. Hátast dobnának mit leművelnünk az egyik kedves kollégámmal, ha összekerülünk. Mi aztán nagy szabályszegők vagyunk ketten. Nem félünk a vírustól... Sem a büntetéstől amivel fenyegetnek állandóan. Felirkálnak, hogy nincs rajtad rendesen a maszk... Aztán megvonják a pénzt. Nem hiszem, hogy minket féltenek annyira, mert közben kirúgtak már egy csomó embert táppénzre hivatkozva...

2021. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%
Ha annyira fosol, lehet szépen otthon maradni!
2021. ápr. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%

Legyél te magadnak a legfontosabb, másnak úgyse leszel.

Apám is volt egy buliban, az egyik fasz úgy ment el hogy az egész családja fertőzött volt és természetesen ez volt az az ember aki mindenkit végigölelgetett.

Úgyhogy igazat adok neked, és jól teszed hogy te vigyázol magadra mert más úgysem fog rád. Látod itt is milyen a hozzáállás.

2021. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!