Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud mindent lazán venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud mindent lazán venni ha elvileg szeret? Pl olyanok hogy nem tudunk találkozni eleget, vagy nincs szex stb 27n

Figyelt kérdés

Tartok attól néha hogy nem is szeret csak használgat. Persze letagadja.


De ha beüt akármi ami miatt vagy nem tudunk találkozni 1 hétig, (dolgaim vannak), vagy nincs szex éppen, vagy nem megy éppen, annyira nem hatja meg semmi, hogy hihetetlen.


Mikor én már joformán azon agyalok hogy sokkal konnyebb lenne ha egyutt élnénk mert akkor nem lenne ez hogy nem tudunk találkozni vagy hiányzik elalvas előtt, stb, de őt még csak nem is zavarja semmi!


Egyáltalán nem zavarja ha nincs ott velem amikor hianyzik, neki meg soha nincsenek ilyen lelki kinjai hogy egetverő lenne látnia.

Ha a szakítast is súroljuk esetleg egy vita miatt, fel sem hív hirtelen indulatában, hanem olyanokat ir hogy nyugodjak LE, es szép napot kíván és majd kesobb beszéljunk inkabb.



ÁLLANDÓ jelleggel van szeretethiányom mellette, folyamat azt hiszem ennek a kapcsolatnak vége, állandoan pánikolok, amiket ő meg lazán áthúz egy olyan mondattal hogy én komplikálok túl mindent, mert amugy meg minden jo.


Mit csináljak már hogy én boldog tudjak lenni vele és ne az legyen hogy én rontok el egy kapcsolatot?

Mert ha nekem kell szakitani ez miatt is abbol megint az lenne hogy ez a te döntésed ha igy látod sajnálom. Es ennyi!


És állandoan a szex jóformán a témája mintha csak arra tartana



2021. ápr. 23. 17:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok össze, nagyon nem.
2021. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem akar belőled többet. Neki hébe hóba bőven elég vagy.


Ha neked ő így nem elég, akkor ezt szépen felnőttek módjára mond el neki, és ha nincs változás akkor szakítanod kell. Vagy maradsz és kínlódsz.

2021. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

szimplán nem illetek össze, mások az igényeitek.

én is voltam hasonló kapcsolatban. keress mást akivel hasonlóan gondolkoztok.

2021. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
75%

Egy kapcsolatot kèt ember kell összetartson. A te igényeid is fontosak a kapcsolatban, ha boldogtalan vagy mellette, akkor nem rontasz el egy kapcsolatot, mert màr nem jó. Ő meg nem tesz semmit, hogy megjavítsa.


De ha nagyon adni akarsz neki egy esélyt, akkor írj fel olyanokat, hogyha nem vagytok együtt, akkor írja meg minden este, hogy szeret és ràd gondolva fog elaludni. Vegyen neked egy sportszeletet, egy szàl virágot vagy valami hasonlót legalább három hetente. Ha nem tudtok találkozni, akkor hívjon fel legalább egy órát beszélgetni.


Szóval csupa visszamérhető dolgot. Ha bedobja tőlük a törölközőt, akkor nem akart veled lenni csak szexelni, vagy annyira nem működött volna, hogy szerencse, hogy időben szakítottatok. Ha bírja 3-4 hónapig, akkor dolgozzatok a kommunikációtokon, mert akkor valószínűleg tényleg veled szeretne lenni.


Jegyezd meg a lista átadàsánál, hogx te boldogtalan vagy a kapcsolatban, mert neked ezek a dolgok hiányoznak egy normális kapcsolatból, de nem szeretnél szakítani, ha ő is komolyan gondolja az együttmaradásotokat. Akkor te dolgozol rajta, hogy ne érezd rosszul magad a többi dologtól, ő meg örömmel és lelkesen tegye meg a listás dolgokat.

2021. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Pont az ellenkezojét irtam meg. Mielott ezt olvastam volna...


Hogy ha akar felolem ismerkedhet mással ha meg azt akarja majd hogy hagyjuk a francba azt ugyis el kell majd fogadnom.


Joforman elengedtem nyitott kaocsolatba. Menjen ha akar.

2021. ápr. 23. 17:49
 6/44 anonim ***** válasza:
75%
Az is rendben van, hogy ezt meg merted írni! :) Lehet fájdalmas lesz, de legalább lent van a tapasz gyorsan :)
2021. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
Íme a jó példa: Ha a pasi elég jól néz ki, bármit megtehet a nővel.
2021. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Hu erre vissza fogja dobni a labdat hogy már megint az önbizalomhiányom biztos.
2021. ápr. 23. 18:03
 9/44 A kérdező kommentje:

Töröltem..

Vmi jobb ötlet kellene

2021. ápr. 23. 18:03
 10/44 A kérdező kommentje:

Erre olyanokat irna hogy de te kellesz miert nem ertem meg, meg bla bla bla


Elegem van.

2021. ápr. 23. 18:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!