Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységről, találgatásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységről, találgatásról leszokás?

Figyelt kérdés

Azért ebben a témában nyitottam a kérdést mert talán itt több tapasztalat van, csak 18 éves vagyok, és a barátnőm is annyi.

Pár hónapja vagyunk együtt, ő nem tud róla mert inkább magamban szenvedek(nem szeretném hogy úgytudja h nem bízom benne) de rettentően féltékenykedem, és találgatok magamban. Ha nincs fent pár óráig már olyanok járnak a fejemben hogy elment valakivel kocsikázni, stb..

Pedig maximálisan szeretnék benne bízni mert szeretem.

(2evvel ezelőtt volt egy idősebb barátnőm aki mint kiderült össze-vissza csalt, pedig neki megadtam kezdetben a bizalmat)

De a mostani barátnőm nem adott rá okot hogy ne bízzak, mégsem vagyok nyugodt..Vélemények?


2021. ápr. 25. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Azért nem bízol a csajban, mert pontosan tudod, hogy kevés vagy hozzá.

Fiatal vagy, csóró, apádék sem pénzesek gondolom, nincs nagy farkad, sem lakásod, sem kocsi,...

És BÁRMIKOR jöhet egy papamaci, aki szó szerint: MINDENT, alárak a lánynak, amit te nem tudsz.

2021. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem bízol benne, mert erre egyszer ráfáztál. Legalábbis te így érzed. Nyugi, az exed akkor is megcsal, ha a kezét fogod éjjel-nappal. Ez nem rajtad múlik, hanem rajta.

Te se egyből csajozol, amit eltűnik a sarkon. Te is csak rá gondolsz. Nem? Bízz abban, hogy ő ugyanezt érzi. Annyit tudsz tenni, hogy ha veled van, akkor az jó legyen. Eszébe se jusson mást keresni. A féltékenység meg a jelenetek pont az ellenkezője. A végén megunja és lelép.

2021. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, én nem pontozlak le mert így van. Én ennyi évesen nem biztos hogy tudok olyan programokat szervezni ami emlékezetes, ahol nem unatkozik. Egy 18 éves lány már inkább áll le 22-23 éves emberkékkel akik már dolgoztak pár évet és van mondjuk egy autójuk. Tudják őket furikázni, elvinni ide-oda. De mégis ottvan bennem az hogy egy normális lánynak nem számítanak ezek. (Csak manapság 10/9 lánynak igen).

Egyébként utolsó, igen, tényleg csak erre tudok törekedni😔

2021. ápr. 25. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha a lány normális, nem az anyagi része fog számítani hanem amit érzelmileg adsz neki! Mondom ezt ugy h 48N vagyok és soha de ténykeg soha nem erdekelt vki anyagi helyzete es nem ettől tettem függővé hogy járok e vele vagy sem.
2021. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pszichológussal le kéne ásni a mélyére, hogy ez miért esett neked ennyire rosszul, hátha túl tudsz rajta lépni.


Én alapvetően azt gondolom, hogyha meg akar csalni, akkor meg fog. Nem tudok mit tenni, beleadok mindent, aztán lesz valahogy és majd akkor megoldom. (Cserébe sok minden máson sokat szorongok, szóval tudom milyen). Neked is valahogy ide kéne eljutni, és ez nagyon nehéz, még pszichológussal is, nemcsak egyedül, főleg, ha volt előtte rossz tapasztalatod.

2021. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!