Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföld, vagy párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföld, vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni, mert én hol így gondolom, hol úgy...


A helyzet az, hogy van egy párkapcsolatom, lassacskán egy éve. De még mindig nem élünk együtt. Nem tudom, hogy egy egyáltalán mikor fog eljönni, én pedig erre nem szeretnék éveket várni. Szeretnék családot stb. Nyilván nem mindent egyszerre. De valahogy azt érzem, hogy a másik fél erre nagyon nem áll készen( ha ezek szoba jönnek, akkor kicsit hárít), pedig harmincas évei végén jár, én pedig 30. Csak azt szeretném, ha olyan kapcsolatban lennék, ami tart valamerre.

De most erre meddig érdemes várni?

Szeretem őt, de ha maradunk ezen a szinten, akkor előbb utóbb vége lesz.

A másik pedig, hogy ha ő nem lenne, akkor én nem maradnék itthon. Nem is nagyon szeretek itt élni, ahol élek. Anyagilag is jobban járnék külföldel.



2021. ápr. 25. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj külföldre. Ne haragudj, de nem ez a kapcsolatnak nem tűnik úgy, hogy érne annyit, hogy miatta Magyarországon maradj.
2021. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj és vissza se nézz. Ez nem is kapcsolat, amiben vagy, max hetyegés. 30 körül aki akar valamit, az nem ilyenekkel szarakodik.
2021. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én 24 vagyok és én a külföldet választom. Majd ott találsz te is valakit :) Olyan emberről nem tudok, aki megbánta volna, hogy kiment...
2021. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj külföldre. Jobban élsz majd, és ott is lehet kapcsolatod.
2021. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Kerdezd mar meg tőle h miert nem akar még gyereket meg miert nem akar kimenni kulfoldre! Mitől tart?


Miert nem birsz vele őszintén beszelni?


Akik szeretik 3egymást azok elobb megbeszelik utana dontenek.


Akik felvalrol veszik a masikat azok előbb bejelentik h mennek utana odabokik ha van kedved gyere.

2021. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj külföldre. Aki 40 évesen MÉG nem akar gyereket, az soha nem fog. Mégis mikor? Nyugdíjas korában?
2021. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5, természetesen beszéltünk ilyenekről. Az összeköltözés is volt már téma, volt egy idő mikor akarta, aztán hárít.

A gyerek ugyan ez, hol "de jó lenne", meg szeretné, hol meg tart tőle. Mert hogy milyen apja lesz majd.eléggé parázós, aggodalmaskodó típus. Külföldre az kizárt dolog, hogy ő kijöjjön.

2021. ápr. 25. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz meg ennél is több időt elpazarolni valakire, aki nem vesz komolyan, akkor ma kezdjél el pakolni.
2021. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 ismerek olyat, aki 50 évesen lett apa. De az ilyen csak azért csinál gyereket, hogy a vég előtt még legyen utódja. Az ilyenből nem is nagyon lesz jó családapa.
2021. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj külföldre és legalább van esélyed egy jó minőségű és nem magyar pasira. 😀 Érezhető lesz a különbség, majd meglátod ;) Én itthon nem maradnék egy magyar pali miatt az biztos, sokkal jobbat kapsz bárhol máshol.
2021. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!