Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet gyerek mellé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyerek mellé egy ffit bevállalni amikor annyi minden van így is egy nő nyakában? Mindig ezért lesz vége.

Figyelt kérdés

A ffiak várnák hogy meghivjam hozzám(ne csak nála legyunk, kivancsi az életemre stb) főzzek neki élhessen ő is nálam stb

Persze ha anyagilag nem birok plusz egy főt(magunkon felul anyaként), es meg merek szolalni, akkor természetesen aranyáso lennék/meg voltam az exnek(exbarát) mert kértem a rezsibe.

Igy programokra sem megyek pasikkal, anelkul ismerkedem is, mert várnák a felesben fizetést is. Nekem magamra van, meg a kicsire csak.

A haztartas a melo es ezer intezni valo a nyakamban van. Energia sem nagyin van plusz egy pasira mosni fozni takaritani.


Voltakepp igy, mivel nem egy kapcsolatom ment mar ez miatt tonkre, hogy nem tudok es nem is akarok eron felul teljesiteni ill a masikat beavatni sem az életembe (nem csinalok átjároházat az otthonunkbol)inkabb szexkapcsolatot kerestem.

Erre ő is kezdi, miert nem avatom bele az életembe ha szeret és szeretem már. Miért nem lehet lépni előre? Miert szórakozom vele. Stb holott ő is olyan aki egy centet nem osztott meg velem de főzzek..


Es anyagilag nagyon jol állo ffiak detto ilyenek.


Milyen lehetosegeim vannak komoly kapcsolatra családra életre igazi társra így?



#nehezebb a ffiakkal az élet
2021. ápr. 25. 19:21
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom.

Írtam hogy az exnek is áldoztam mindent.

Szakitas után meg nem győztem a tartozásaimat fizetni.

A gyerekétol meg plane mit sajnálna egy anya. Veszesetben az anya nem is eszik inkább semmit. Nem is ertem az ilyen gondolatmeneteket..

2021. ápr. 25. 21:25
 22/40 A kérdező kommentje:
Inkább a ffiak sajnalják. Nekem amugy meg pont ez állt össze.
2021. ápr. 25. 21:25
 23/40 anonim ***** válasza:
És azért lett tartozásod az exed miatt, mert főztél neki?
2021. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
A plusz koltsegek egy ffi miatt. Igen.
2021. ápr. 25. 21:38
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadnak főzted, képletesen is. Ha döntésképtelen vagy, ne itt sírj, hanem fogadd el és nyugodj bele.

Ha meg nem jó, cseréld le a pasit és keress másik szexpajtit.

2021. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Ok köszi.akkor megint ez lesz.
2021. ápr. 25. 22:02
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha kinyitnád a szád, hogy nem tartod el? Főzöl, ha vesz ebédnek valót. Azért ha minden kapcsolatod emiatt megy tönkre, akkor igenis van baj veled is ha tetszik ha nem. Nekem ne mond, hogy olyan nagy eresztés lenne ebédet főzni annak, akit szeretsz néha.
2021. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Le lettem aranyásózva mert kértem a rezsibe.

Köszi tenyleg.

Nem erőltetem a dolgot. Elméleti volt csak.

2021. ápr. 26. 06:13
 29/40 anonim ***** válasza:

Nem fogja ő venni az összes kaját, mert a férfiak nem értik, hogy 5x annyit esznek, mint egy nő, illetve vesz majd chipszet meg mittudomén, amit szerinte “korrektül” felezne, amit se te, se a gyerek nem szeretsz pl..


Nem azt kell mondani hogy akàrmi, hanem azt, hogy neked nem telik egy kiló csirkemellre se, mert most ilyen a helyzeted. Kiszàmolod az utolsó 500 forintot is! Azt jobban fel tudják fogni, és nem felezni akarnak majd, hanem hoznak valami kaját magukkal!

2021. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Es elvileg igen.

Gyakorlatilag meg nem ez megy!


Nem látok a mostani páromban sem társat sem leendő apát.

Csak ..ni tud.

Es miert nem lépünk előre :D

2021. ápr. 26. 06:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!