Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet gyerek mellé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyerek mellé egy ffit bevállalni amikor annyi minden van így is egy nő nyakában? Mindig ezért lesz vége.

Figyelt kérdés

A ffiak várnák hogy meghivjam hozzám(ne csak nála legyunk, kivancsi az életemre stb) főzzek neki élhessen ő is nálam stb

Persze ha anyagilag nem birok plusz egy főt(magunkon felul anyaként), es meg merek szolalni, akkor természetesen aranyáso lennék/meg voltam az exnek(exbarát) mert kértem a rezsibe.

Igy programokra sem megyek pasikkal, anelkul ismerkedem is, mert várnák a felesben fizetést is. Nekem magamra van, meg a kicsire csak.

A haztartas a melo es ezer intezni valo a nyakamban van. Energia sem nagyin van plusz egy pasira mosni fozni takaritani.


Voltakepp igy, mivel nem egy kapcsolatom ment mar ez miatt tonkre, hogy nem tudok es nem is akarok eron felul teljesiteni ill a masikat beavatni sem az életembe (nem csinalok átjároházat az otthonunkbol)inkabb szexkapcsolatot kerestem.

Erre ő is kezdi, miert nem avatom bele az életembe ha szeret és szeretem már. Miért nem lehet lépni előre? Miert szórakozom vele. Stb holott ő is olyan aki egy centet nem osztott meg velem de főzzek..


Es anyagilag nagyon jol állo ffiak detto ilyenek.


Milyen lehetosegeim vannak komoly kapcsolatra családra életre igazi társra így?



#nehezebb a ffiakkal az élet
2021. ápr. 25. 19:21
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

És valo igaz hogy az monsja meg mi kell a hűtőbe aki fizet.

Valoban ez volt exnél is hogy pl vett a kicsinek ruhát, amire nem volt szukseg(én beszerzek mindent olcsobban es AMI kell is nem a 10. pizsamát)de a rezsibe nem adott. Es igy mondta el magárol hogy ő segit es nem lehúz. Igen valoban..

2021. ápr. 26. 06:58
 32/40 anonim ***** válasza:
De minek neked pasi egyáltalán? 🤷‍♀️ nem hogy a gyerekkel foglalkoznál. Hány éves?
2021. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Pont hogy csak a gyerek van az életemben jóformán.

Amugy tárgytalan már a kérdés.

2021. ápr. 26. 11:02
 34/40 anonim ***** válasza:
62%
én megértelek kérdező. az a helyzet, hogy akinek nincs pénze, annak a társadalmi kapcsolatai is limitáltak. pont ezért nem megyek én se társaságba, mert szégyellem, hogy forintra ki kell számolni pl. egy bárban hogy mennyit költhetek stb. ez a többienek is kellemetlen. a pasik meg önzők, és mivel nem gondoskodtak soha senkiről, nem is tudják mi mennyi hány méter. Én azt ajánlom, maradj a szexkapcsolatoknál és mindig te menjél a pasihoz, te edd ki a hűtőjét és aztán kalap-kabát. Olyannal ne is állj szóba, aki te hozzád akar feljönni. Aztán közbe koncentrálj a karrieredre, tanulj valamit, hogy előre juss és eszedbe se jusson pasira költeni. Ha visszagondolsz, biztos te is úgy vagy mint én, a pasik nélkül már milliomos lehetnék, mert egész életemben ők hátráltattak engem. Miattuk kellett lemondanom lehetőségeket, miattuk sírtam vagy hanyagoltam valamit, miattuk b.asztam el pénzeket ruhra ékszerre, hogy tetszek nekik. férfi nélkül minden sokkal jobb, ne is akarj rájuk támaszkodni. elég vagy magadnak is, a szükségleteidet meg odd meg. Soha senki nem fog úgy szeretni, mint ahogy egy nő általában reméli, az csak a szülői szeretet és az iylet az ember csak a szüleivel vagy a gyerekével való kapcsolatban éli meg. tanulj meg a pasikhoz nem kötődni és legyőzni a magányt más dologgal.
2021. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

A barátnőimmel összeülünk, játszótér plusz céges rendezvények is vannak (voltak), a kicsire mindig van strandra is pl. Mind vagy ingyen van, vagy bele van kalkulalva a fizumba.

Valahogy ebbe sehogy találom hogy fér bele egy "kívülállo" ffi.


Amugy diplomám van, a karrier is a kicsi miatt nem halad csak amugy. Mert rugalmas az állásom ami nagyon sokat jelent nekem, es nagyon le is köt. Az idő érék. A feljebb lépcsőzéshez meg nem is tudnék fixezni ahogy altalaban mindenhol kellene.

Teljesen önállo vagyok. A ffi az ami nem fér a költségekbe de sehogy.


Nem is tudom hogyan csinálják ezt családok

2021. ápr. 26. 12:43
 36/40 A kérdező kommentje:
*sehogy nem találom
2021. ápr. 26. 12:44
 37/40 anonim ***** válasza:
Diplomás vagy, de írni meg fogalmazni nem tudsz rendesen, szégyen. 🤷‍♀️ Más családokban közös kassza van, vagy ha nem, a kiadások el vannak osztva, vagy szerinted mindenki eltartja a férfit?
2021. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Ez a stilus...

Töröltem a kerdest

2021. ápr. 26. 15:01
 39/40 anonim ***** válasza:
:D
2021. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz mindig az a vége.
2021. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!