Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet gyerek mellé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyerek mellé egy ffit bevállalni amikor annyi minden van így is egy nő nyakában? Mindig ezért lesz vége.

Figyelt kérdés

A ffiak várnák hogy meghivjam hozzám(ne csak nála legyunk, kivancsi az életemre stb) főzzek neki élhessen ő is nálam stb

Persze ha anyagilag nem birok plusz egy főt(magunkon felul anyaként), es meg merek szolalni, akkor természetesen aranyáso lennék/meg voltam az exnek(exbarát) mert kértem a rezsibe.

Igy programokra sem megyek pasikkal, anelkul ismerkedem is, mert várnák a felesben fizetést is. Nekem magamra van, meg a kicsire csak.

A haztartas a melo es ezer intezni valo a nyakamban van. Energia sem nagyin van plusz egy pasira mosni fozni takaritani.


Voltakepp igy, mivel nem egy kapcsolatom ment mar ez miatt tonkre, hogy nem tudok es nem is akarok eron felul teljesiteni ill a masikat beavatni sem az életembe (nem csinalok átjároházat az otthonunkbol)inkabb szexkapcsolatot kerestem.

Erre ő is kezdi, miert nem avatom bele az életembe ha szeret és szeretem már. Miért nem lehet lépni előre? Miert szórakozom vele. Stb holott ő is olyan aki egy centet nem osztott meg velem de főzzek..


Es anyagilag nagyon jol állo ffiak detto ilyenek.


Milyen lehetosegeim vannak komoly kapcsolatra családra életre igazi társra így?



#nehezebb a ffiakkal az élet
2021. ápr. 25. 19:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%
Egy férfi lehet, hogy többet eszik, de jó modorú férfi nem nálatok fogja két hétre degeszre tömni magát. Az én párom szeretett enni(bizonyára) , de nálam mindig tudta a mértéket, adtam neki szívesen, de mindig mondta hogy inkább nem kér többet, majd egyem meg inkább én a gyerekkel. Szóval ez intelligencia kérdése is. Nyilván annyi jut, hogy megkínáld, és ha értelmes ember, nem fogja kiz abálni az egész hűtőt. Ha mégis, akkor ott fejben van nagy baj és nem az lenne ott a fő gond, hogy sokat eszik, hanem hogy alapból tap ló.
2021. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

9 igen.ők azt hiszik ez megy csak ugy egyszeruen hogy feljön eszik furdik alszik szexel addig felreteszem a kicsit es ennyi. Es mintha mindez semmiség lenne. Nekem meg nagyon nem.


Annyira el vannak tévedve.

2021. ápr. 25. 20:09
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudnál, mondjad hogy hozzon hozzávalot, te meg megfőzöd .
2021. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
11 valamiert alap a reggeli is náluk. Nekem az exemmel ez volt az egyik ami betett. És már az koltség volt rendesen ugy hogy mi nem is reggelizunk szinte.
2021. ápr. 25. 20:10
 15/40 A kérdező kommentje:
13 es igy leszek aranyaso. Mert az ex is elvarta pl a felesben vasarlasokat. De ffi nelkul en nem vasarolok igy be egyaltalan.Mentem tonkre mellette anyagilag rendesen.
2021. ápr. 25. 20:11
 16/40 A kérdező kommentje:

Es ő keres haromszor annyit, a mostani meg ötször annyit mint en.

El sem tudják kepzelni nekem ez mekkora teher.


Nem is ertik. Fel se fogják. Nem tudnak semmit sem. Be sem avatom mar őket inkabb.

2021. ápr. 25. 20:13
 17/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Valszeg en vagyok a pancser.

El sem tudom kepzelni hogy lehet ffivel élni :(

2021. ápr. 25. 20:15
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

leülsz és elmondod h neked nem teli arra h még egy személyt eltarts

ha kiveszi a részét az anyagiakból akkor lehet lépni de te nem vagy hajlandó eltartani senkit sem

ha párkapcsolatot akar akkor annak az anyagi részébe is be kell szállnia

2021. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Nekem az időm is hasonloan be van osztva.


Habár ezt el is mondtam a mostaninak. Amikor kerdezte a többfogásos dolgot. Hogy én kb a 10 perces főzésre vagyok ráállva. Tészta kifőz mellette hus párol, rá az előre áztatott borsó es kész..(amivel egy ffi jol sem lakna mellesleg, de mi igen, de ezt már meg sem említettem)


Nem beszélem magamra őt..sem. stagnálunk. De azt mondta kitart mellettem így is. Hát en meg nem tudom. Nem ő az első "versenyző". A többiek már kiestek..

2021. ápr. 25. 20:48
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért ez durva, hogy sajnálod a másiktól az ételt, és ezt nőként mondom. Előbb-utóbb a gyereked is többet eszik majd, tőle is sajnálni fogod az ételt? Meg kicentizni?
2021. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!