Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a párom nem érdekli mi van velem?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony a hüvelyem és ha nem folyik belőlem szó szerint a nedv szex előtt, akkor fáj a szex kb 5 perc után. (ha folyik akkor csak 10 perc után kezd)

Állandó hüvelyszárazsággal is küzdök ami még jobban megnehezíti ezt. (igen próbáltam rá kupokat de csak részben lett jobb)

Neki viszont merevedési problémái lettek, neha működik néha nem. Erre most vett egy gyógyszert ami segít megszüntetni a problémát.

Önzőségnek tartom hogy az én problémám le van sza*va, csak a sajatjával törődik. Mert most hiába fog működni a szerszáma, hosszú ideig én nem bírom a szexet. Igy meg semmi értelme. De amikor én lattam egy vitamint ami az én problémámat megszüntethetné esetleg, azt érdekes nem vettük meg.



2021. ápr. 26. 09:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Önző. Hagyd ott, ez hosszú távon nem működik és ha ebben önző, mi mindenben lehet még az.
2021. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem vetted meg egyedül magadnak?

A te érdeked is

Nekem ilyen problémám lenne biztos nem a páromra várnék hanem igyekeznék megoldani ahogy tudom.

2021. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Hüvelyproblémára vannak gyakorlatok és egyéb “segédeszközök” amikkel kevésbé lesz fájdalmas az aktus. Érdemes ezeket kipróbálni, természetesen előtte orvos beleegyezése is lényeges.

A saját problémáján lehet megijedt és azt gondolta, hogyha nem működik, akkor neked nem felel meg és gondolom ezért akarta gyorsan orvosolni a problémát.

De nyugodtan mondd el neki, hogy te is szeretnél magadon változtatni és örülnél ha a te problémád is “érne” valamit.

2021. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Miről beszélsz?


"azt érdekes nem vettük meg"

Ő keres pénzt egyedül nálatok? Te miért ne tudtad volna megvenni magadnak? Mi ez a többes szám, hogy "nem vettük"?


"Önzőségnek tartom hogy az én problémám le van sza*va, csak a sajatjával törődik"

A leírás alapján te is csak a magadéval törödsz, tehát illetek egymáshoz.

2021. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak is megveheted.
2021. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Neki lett egy problémája, amit megoldott magának. Te miért nem tudod magadnak megoldani? Őt cseszed le hogy leszar, de nekem te tűnsz önállótlannak, életképtelennek.
2021. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem ártana orvoshoz fordulnotok. Mind a kettőtöknek. Neked lehet hormonális probléma a háttérben, neki meg lehet szív-és érrendszeri betegsége. Ne csak úgy találomra kapkodjatok be mindenfélét, hanem járjatok utána, van-e szervi vagy pszichés oka a problémának. Az okot kell kezelni, nem a tünetet.
2021. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy ki mit vesz meg, hanem arról hogy felesleges neki gyógyszer, hiszen hosszú szex velem szóba se jöhet. Arra a par percre amíg nem fáj, arra meg minek olyan drága gyógyszert venni. Állandóan megszakítjuk a szexet miután kellemetlen lesz nekem.
2021. ápr. 26. 10:14
 9/22 A kérdező kommentje:

7es

Mindkettőnknek egy egész dossziényi orvosi papirunk van. Hidd el, latott orvos bőven minket

2021. ápr. 26. 10:16
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Szóval ha néha nincs merevedése akkor ne legyen szex vagy tuszkolja be lankadtan, mert neked úgyse megy sokáig?
2021. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!