Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a párom nem érdekli mi van velem?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony a hüvelyem és ha nem folyik belőlem szó szerint a nedv szex előtt, akkor fáj a szex kb 5 perc után. (ha folyik akkor csak 10 perc után kezd)

Állandó hüvelyszárazsággal is küzdök ami még jobban megnehezíti ezt. (igen próbáltam rá kupokat de csak részben lett jobb)

Neki viszont merevedési problémái lettek, neha működik néha nem. Erre most vett egy gyógyszert ami segít megszüntetni a problémát.

Önzőségnek tartom hogy az én problémám le van sza*va, csak a sajatjával törődik. Mert most hiába fog működni a szerszáma, hosszú ideig én nem bírom a szexet. Igy meg semmi értelme. De amikor én lattam egy vitamint ami az én problémámat megszüntethetné esetleg, azt érdekes nem vettük meg.



2021. ápr. 26. 09:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Egy főnyeremény lehetsz. Legalább szopod rendesen? Anál? Ha már masban 0.
2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10,nem.

Részemről ha működik működik ha nem nem. Gyógyszerrel működne, par percig, utana úgyis abba kell hagyni. Sok értelem nincs

2021. ápr. 26. 10:20
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Pfuuuuu b@zdmeg

Sajnálom a párod

2021. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan van pofád kiírni, hogy a párodat nem érdekli mi van veled, de te meg hisztizel azon, hogy ő minek vett gyógyszert, hisz úgyse lehet hosszú a szex, akkor már inkább ne is szedjen semmit? Te egy vérbeli gusztustalan önző p*csa vagy és rettentően sajnálom a párod. Amúgy meg azt vesz amit akar, neked semmi közöd hozzá, ha neked is kell valamit venni, intézd el magadnak. Hány éves vagy komolyan, 16?
2021. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
14-es szépen leírta. Egy hisztis önző p... vagy.
2021. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%

Mik ezek a f*szom kommentekXDDD

Ja, szegyelje el magat a kerdezi, amiert nem szoritja ossze a fogat es turi a fajdalmat, amig a fiukaja elvezkedik o meg sirni tudna a fajdalomtol, tenyleg ez lenne a normalis, a fiuka elvezeteert barmit:DD

2021. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem erről van szó, hanem a kérdező konkrétan azon problémázik, hogy a párja vett magának valamit, ami javítaná a teljesítményét (oké, a kérdező nem bírja sokáig, de a lankadt f*sz se javítja ám a kapcsolatot), ellenben az ő gyógyszerét nem VEHETTÉK meg. Mintha kötelező lenne együtt (vagy gondolom a párjának) megvennie és ő nem tudná magának...
2021. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
16os tanulj meg olvasni mielőtt nekiállsz támogatni a kérdezőt az ócska kis hisztijében. Valszeg te is egy ilyen alja pitsa vagy, mint ő, azért véded ennyire :D
2021. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen elöbb teged kellene mindenképpen rendbe rakni van sok fajta viz bazisu sikosito esetleg de ezt ha nem megy közösen megoldani akkor passzold :/
2021. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha szexelni elég felnőtt vagy akkor ahhoz is elég felnőtt vagy hogy elmenj egyedül a boltba és megvedd azt a vitamint amit kinéztél magadnak. Dobj be mellé a kosárba egy jó síkosítót is és egyből jobban fogjátok érezni magatokat. Nem túl bonyolult nem igaz? Persze nyilván egyszerűbb a gyékán hisztizni hülyeségeken mint a boltig elsétálni. Ha egy kicsit is fontos a kapcsolatod akkor nem ártana megoldanod ezt a problémát, mert nem vagyok biztos benne hogy ezt a helyzetet a pasid a végtelenségig tolerálni fogja. Nekem nagyon lelombozó lenne ez a szitu, azt sem csodálnám ha emiatt alakult volna ki nála a potenciazavar. Maga az hogy gyorsan kiszáradsz úgy jöhet le neki hogy nem élvezed vele a szexet, tehát szarul csinálja a dolgot. Emellett ott a teljesítménykényszer is hogy be kell fejezni, el kell élvezni gyorsan mielőtt neked fájni kezdene. Nagyon gáz ez a helyzet. Az meg még gázabb hogy a párod most potencianövelőkkel mérgezi magát amikor lehet hogy nem is lenne szüksége semmi ilyenre, mert szervi baja valószínűleg nincs, csak lelki problémái. Hát sok sikert nektek azért.
2021. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!