Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a párom nem érdekli mi van velem?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony a hüvelyem és ha nem folyik belőlem szó szerint a nedv szex előtt, akkor fáj a szex kb 5 perc után. (ha folyik akkor csak 10 perc után kezd)

Állandó hüvelyszárazsággal is küzdök ami még jobban megnehezíti ezt. (igen próbáltam rá kupokat de csak részben lett jobb)

Neki viszont merevedési problémái lettek, neha működik néha nem. Erre most vett egy gyógyszert ami segít megszüntetni a problémát.

Önzőségnek tartom hogy az én problémám le van sza*va, csak a sajatjával törődik. Mert most hiába fog működni a szerszáma, hosszú ideig én nem bírom a szexet. Igy meg semmi értelme. De amikor én lattam egy vitamint ami az én problémámat megszüntethetné esetleg, azt érdekes nem vettük meg.



2021. ápr. 26. 09:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos elszabadultak az indulatok, ahelyett hogy bármi tanácsot kaphattál volna! Valószínűleg olyan gyerekektől, akik puncit még csak kerítésre rajzolva láttak. A túl szűk hüvellyel találkoztam már, valóban nem egyszerű probléma. A sikosítás csak átmeneti megoldás, mert olyan szűk volt, mint egy henger-dugattyú. Azt nem írtad hány évesek vagytok, de mivel gondolom egy háztartásról van szó, 2x éveitekben járhattok. Ha számodra nem létszükséglet a szex az fakadhat abból is hogy fájdalommal jár a közösülés, illetve hogy nem tudsz így kielégülni soha! Érdemes lenne sokat olvasnotok a problémáról, mert az orvosnál nem biztos hogy mindent el mertek mondani, és akkor nem találtok megoldást. Kommunikáció nélkül semmit sem lehet megoldani. És valószínűleg egy ilyen szexuális problémát sem a gyakoris kis tinik segítségével, köpködésével. Elképzelhető hogy tudok némi segítséget adni. Ha gondolod írj.
2021. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%

Azért szerintem legyen annyi egy nőben, hogy kezébe veszi a saját életét és problémáját és nem másra várunk, vagy más miatt picsogunk.

Felnőtt nőként volt hasonló problémám. Ez az én testem, én érdekem (is), hogy minden rendben legyen velem, úgyhogy ha ilyen vagy ehez hasonló problémám van akkor fogom magam, elmegyek egy orvoshoz vagy megveszem a gyógyszert amire szükségem van.

Elvileg nem egy 12 éves gyerekről beszélünk akinek fogni kell a kezét vagy noszogatni, hogy kezdjél már magaddal valamit!

A férfi a kezébe vette a problémáját és megoldotta.

Szerintem ezt nem kell túl ragozni.

33/N

2021. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!