Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottam a párommal akivel 6 évig voltam együtt, lassan 5 hónapja vagyunk külön (jóban váltunk el egymástól, ugyanúgy beszélgetünk meg találkozunk) az utóbbi 1-2 évben valahogy elhanyagoltnak éreztem magam sajnos... mindeközben ez az 5 hónap alatt megismertem egy másik fiút. A volt párom megkérdezte, hogy “vadászom” e már a pasikat? Nyilván nem hazudtam, mondtam, hogy igen, beszélgetek egy fiúval. Majd mondta a volt párom, hogy ezt nem gondolta volna meg miért titkoltam el előtte és, hogy miért nem mondtam el neki mert úgy beszéltük meg, hogy bármi van elmondjuk a másiknak. Sajnos ez rosszul esett neki, csalódott bennem...viszont egyre többet gondolok rá, hogy mennyire hiányzik, konkrétan együtt nőttünk fel...


22/L


2021. ápr. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a volt párod, aki ezek szerint félig még a párod.

sosem értettem azokat az embereket, akik a "szakítsunk" szót csak úgy félig-meddig veszik komolyan.

2021. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
es megis mi koze neki ehhez? szerintem legjobb ilyenkor teljesen megszakitani a kapcsolatot, nem dumalgatni meg jofejkedni a masikkal. nem kell utalkozni, egyszeruen csak elfogadni, hogy a masik mar nem resze az eletednek, ennyi.
2021. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jó túl jóban maradni az exekkel. Egyszerűen nem tudjátok elengedni egymást és egyikőtök sem tud új életet kezdeni. Az tök jó dolog, hogy nem utáljátok egymást és normálisan váltatok el, de ez már a másik véglet.
2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ezért nem jó szakítás után ennyire szoros kapcsolatban maradni az exszel.
2021. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesedbol ítélve csak a megszokás, a ragaszkodás, a sok sok közös emlék tart az ex mellett, és nem a szerelem. Egyértelmű, hogy nem zartatok le a kapcsolatot, hiszen ha így lenne, nem beszelnetek meg mindig.

Az hogy ezek mellett a tények mellett 'vadaszol' másra, nem szerencsés. Se neked, se az uj kiszemeltnek.

Tapasztalatból mondom, tanácsolom neked, hogy amíg nincs benned lezarva a múlt, addig nem is tudsz előre haladni. Szerintem a legjobb amit most tehetsz, az az, hogy megszakitod a kapcsolatot teljesen az exeddel és az új kiszemelttel is. Legyél egyedül. De úgy tényleg egyedül. Ismerd meg magad! Fedezd fel, mi az amire vágysz, ami, aki valóban hiányzik az életedből. Gondolj át nyugodtan mindent, és csak ezután lépj előre! Ismétlem, tapasztalatból írom, nekem nagyon sokat segített az egyedüllét. Eleinte ijesztő volt, de aztán minden megoldodott. 1 évig voltam egyedül, lezartam magamban mindent, ezután találtam rá jelenlegi paromra, akivel szerencsére minden rendben van. 😊

2021. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!