Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés

Aránylag friss párkapcsolatom van. A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt és mégis úgy érzem, hogy a kapcsolatunkban a tűz egyre jobban kezd kialudni. Folyamatosan úgy érzem nem foglalkozik velem. A hétköznapokban nagyon sokat dolgozik, kb arra megy rá a napja, utána pedig vagy a haverokkal van vagy edzeni megy.

Én vágyom a törődésre, az intimitásra, egy szép szóra..

Többször beszéltünk már erről és a vége mindig az, hogy akkor majd jobban odafigyel rám. Ez eddig nem történt meg..

Bármivel képes lennék a kedvébe járni, csak figyelne már rám...



2021. ápr. 27. 20:01
 1/5 anonim válasza:
8%
Pihenj rája
2021. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha többször beszéltetek és semmi eredmény, akkor jobb ha váltasz. Ezek szerint nem akar változtatni 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed magad rosszul és még te akarsz neki kedveskedni? Na ne viccelődj már. Ha valaki többszöri kérésre sem figyel rád az tisztában van a helyzettel, csak nem érdekli annyira, hogy változtasson.


Később sem lesz jobb, hagyd ott.

2021. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Sajnos azzal nem nagyon lehet mit tenni, ha az embernek sokat kell dolgoznia, de havan ideje munka mellett edzeni és haverkodni akkor igazán kellene tudni rád is időt szakítani.

Én sem tudok mást mondani mint az előttem szólók, hogy egy ilyen kapcsolatban túlságosan egyedül vagy! Mivel többszöri beszélgetés után sem akar változtatni, ezért sajnos el kell fogadni, hogy tényleg nem akar téged eléggé! Van elég férfi a világban akinek pont egy olyan nőre lenne szüksége aki otthon várja egy fárastó nap után! Egyszerűen lépj tovább. Egy kapcsolat, ha nem 2 emberről szól akkor az halott...

2021. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
A szerelem már csak ilyen. Kb. 1 év után repedezni kezd a rózsaszín burok. Dobd el (kuka) és keress egy újat! Igaz, hogy ott is 1 év után megint repedezni kezd a burok, de oda se neki! Őt is dobd el és keress újat! És így megy ez életed végéig.
2021. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!