Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre nagyobb ingyenpr.stit akar belőlem csinálni. Hogyan ne érezzem magam kihasználva?

Figyelt kérdés

Állandóan olyanokkal jön hogy szeci cuccok, csináljuk kocsiban utkozben is, ha konnyebb ugy akkor igyak is stb.


Mindez oke is lenne, HA nem érezném magam ezektől egy használati riherongynak.


Állandoan a szex van a fókuszában.

Érzelmeket nyújt ugyan de alig mert szex szex szex


Ilyen alkalmak után meg még furdalna is a lelkiismeret hogy lementem egy srác kedvéért q.rvába.



#r.bancot akar belölem
2021. ápr. 28. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, neked kell eldöntened, neked ez belefér-e, vagy sem.

Fél év még nem olyan sok, hogy nehéz legyen felrúgni a kapcsolatot, ha kellemetlenül érzed magad benne.

Ha az én pasim vágyna olyanokra, amikben én nem szívesen vagyok benne:

A) feszengenék állandóan, hogy mi van, ha nem vagyok neki elég

B) belemennék, de nem élvezném, ha nem érzem magaménak a "szerepet"


Előbb-utóbb szakítás lenne a vége, ha nem tudjuk megbeszélni.

Együtt éltek már? Vagy miért kell még autóban is dugni? Ezt én sem értem. Mennyi idősek vagytok?

Ez még alapvetően nem szakítook, de HA nem érti meg, hogy te kényelmetlenül érzed emiatt magad és nem képes ezt figyelembe venni, csak elégüljenek ki a vágyai, akkor kuka. Nem egymást keresitek akkor.

2021. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldonteni mert ez bennem erzés. Nem logikai gondolatmenet. Azaz nincs olyan hogy eldontom hogy r.bancoskodom aztan az ugy is lesz. A szex nem is igy jön belolem eleve. Hanem izgalom érzés stb.


Pedzegeti néha az összekoltozest is de mivel én ezt huzom halogatom, lakast is akar nekem már venni, hogy minel tobbet együtt tudjunk lenni, hogy felmászkalgathasson hozzám es akkor még nem költöztünk össze es ezt "megúsztam". Figyelembe veszi igy ugy az akaratom.



Attol hogy nekem ez kellemetlen nehezen megyek bele az ilyen szexbe, elszomorodik meg olyanokat mond nem tudja miert esik nekem ez nehezemre, szerinte nem kér sokat azzal hogy vegyek fel harisnyát pl..

2021. ápr. 28. 14:54
 33/63 A kérdező kommentje:

Tényleg kezdem magam úgy érezni vele mint egy pr.sti :(

Nem tudom mitől nem érezném ezt.

2021. ápr. 28. 14:58
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát te hülye vagy! Egyértelműen boldogtalan vagy, nem élvezed a dolgot, és levágtad hogy kihasznál.

Mit akarsz még? Futtasson, dugasson meg másokkal pénzért?

Komolyan az elején még azonosultam veled és együtt éreztem, de ez a 'jóhogy vele vagyok, imádom' egy csöves megalázott csaj dumája, aki nem változtat a dolgain.

2021. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Semmi más bajom nincs vele egyébként. Tetszik szeretem minden szép volt eddig. És nagyon jó. Így ertettem.


Csak újabban már a hétvégétől is tartok hova akar kivinni megd.ni :(

És nem tudom hogyan hozzam helyre ezt az egészet.

2021. ápr. 28. 15:03
 36/63 anonim ***** válasza:
96%

" lakast is akar nekem már venni, hogy minel tobbet együtt tudjunk lenni, hogy felmászkalgathasson hozzám es akkor még nem költöztünk össze es ezt "megúsztam". Figyelembe veszi igy ugy az akaratom."


Itt most vagy túltoltad a trollkodást, vagy szimplán hülye vagy.

2021. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Azaz? Ilyen eszmefuttatasai is voltak csak
2021. ápr. 28. 15:53
 38/63 A kérdező kommentje:
Mikor azon agyalt hogyan tudna megkapni minel tobbszor
2021. ápr. 28. 15:58
 39/63 anonim ***** válasza:
21%
Szóval pénzes a pasi, ezért nem hagyod el!
2021. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

Azért nem hagyom el mert szexben függésben vagyok tőle. A szó szoros értelmében. Ha elhagynám nem lenne szex Vele.

Magam ellen meg nem vagyok.


Egyelőre beszóltam neki hogy akkor szoval hétvégén qrvulás lesz. "Csodálatos".

Ez megint befog neki tenni..

2021. ápr. 29. 04:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!