Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre nagyobb ingyenpr.stit akar belőlem csinálni. Hogyan ne érezzem magam kihasználva?

Figyelt kérdés

Állandóan olyanokkal jön hogy szeci cuccok, csináljuk kocsiban utkozben is, ha konnyebb ugy akkor igyak is stb.


Mindez oke is lenne, HA nem érezném magam ezektől egy használati riherongynak.


Állandoan a szex van a fókuszában.

Érzelmeket nyújt ugyan de alig mert szex szex szex


Ilyen alkalmak után meg még furdalna is a lelkiismeret hogy lementem egy srác kedvéért q.rvába.



#r.bancot akar belölem
2021. ápr. 28. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Pontosan. Mindez után sem fér bele nekem. Mert fél év utan sem tudom valojaban mit akar tőlem. Az ilyenjei miatt.


Mások fél ev utan osszekoltoznek meg családi bemutatás meg ilyenek. Oké hogy erre én sem vagyok nyitott, de mert pont ezert!


Miert mutatnék be olyat, aki esetleg csak használgat? Ő meg ugy van vele, hogy zavarja ugyan mert felemlegeti, de el tud menni felette mert neki kb az ilyen dolgok másodlagosak, a lényeg, hogy szex legyen.


Meg nem egeszen tudom mondani hogy nem, tekintve pl hogy simán maszkáltam r.bis cuccokban az exeknek is. Errol tud. Azota kéri. De neki meg valahogy ez belolem nem jön.



Szoval az egeszben az a baj, hogy más pasikkal megteszek(ill megtetten) olyanokat amit vele nem. De más pasik mellett en SOHA de SOHA nem ereztem ezt, amit viszont vele igen, hogy lehet csak r.bancnak néznek. De az exek pl kocsiban nem is kértek "szolgaltatast" tőlem. A bandázás haverok volt a lényeg nem az, hogy utkozben is a szex.



Röviden tömören. Azt érzem hogy az ingyenq.rvájanak tart. Ezért blokkolok vele a szituacios játékaiban stb.

Es rettegek a hétvégétol is. Másokat fagyizni hiv a párjuk (amiben lesz esetleg szex is)engem meg szexre es azt tervezi hogy d.g meg 100 féleképpen egy aktus alatt..

2021. ápr. 29. 08:21
 52/63 A kérdező kommentje:

Mint ahogy ezt is mondta

Hogy az exe 2 het alatt hozzakoltozött en meg mindenben lassu vagyok. Es elgondolkodtatja.

2021. ápr. 29. 08:25
 53/63 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon kínosan túl van már tolva ez a napi férfi nedvesálom fantázia.

Minden hozzászólásban a szex, jaj de meg akar dugni mindig, de meg akar kapni, használ, riherongy vagyok, azt akarja hogy r.anc legyek, ribi vagyok, nem vagyok ribi, meg a harisnya meg a többi baromság.

Ilyen hülyeségeket nő nem ír.

És sokszor vótmá. Kisebb-nagyobb változtatásokkal.

2021. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:

Ez meg pont nem is hianyzik hogy en itt bárkit győzködjek.


Rohamosan jon a hetvége és pánikolok.

2021. ápr. 29. 08:28
 55/63 A kérdező kommentje:

"Minden hozzászólásban csak a szex"


Az övében is.állandó jelleggel. Bármirol beszélünk bármit tervezünk bármirol írkálunk bármelyik találkozás..a szex szex szex

2021. ápr. 29. 08:33
 56/63 anonim ***** válasza:
95%

" Rohamosan jon a hetvége és pánikolok."

Na pont ezért nem érthető az, hogy vele akarsz maradni. Akit szeretek, attól nem félek, nem pánikolok, hanem várom, hogy vele lehessek. Másnak megadtad, amit neki nem akarsz. Hogyis van ez? Te ezt a férfit nem szereted, valami más miatt vagy még vele, valamiért fügsz tőle, csak nem vallod be.


"

2021. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Más mellett nem éreztem magam r.bancnak.

Belulrol jott minden.


Szerelem szex. Ezek kötnek hozzá.

Szakitással sírnék, szex nélkul meg kinlódnék.es pont nem ez hiányzik a nyakamba. Nem vagyok magam ellen.

2021. ápr. 29. 09:00
 58/63 anonim ***** válasza:
94%
Én itt kiszállok. További jó szórakozást.
2021. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Ja, hogy manapság hihetetlen hogy valaki megoldani akarja a gondjait es nem cserélgetni csak a partnereit.
2021. ápr. 29. 10:01
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a hihetetlen, hogy valaki ennyire idióta, mint te vagy. További jó rettegést a hétvégétől.
2021. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!