Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre nagyobb ingyenpr.stit akar belőlem csinálni. Hogyan ne érezzem magam kihasználva?

Figyelt kérdés

Állandóan olyanokkal jön hogy szeci cuccok, csináljuk kocsiban utkozben is, ha konnyebb ugy akkor igyak is stb.


Mindez oke is lenne, HA nem érezném magam ezektől egy használati riherongynak.


Állandoan a szex van a fókuszában.

Érzelmeket nyújt ugyan de alig mert szex szex szex


Ilyen alkalmak után meg még furdalna is a lelkiismeret hogy lementem egy srác kedvéért q.rvába.



#r.bancot akar belölem
2021. ápr. 28. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Plusz szeretem is. Szóval ha elhagyom érzelmileg ia engem csak a szenvedés várna. Ahogy testileg is.


Teljesen logikátlan szakítani. Saját magam ellen lennék, nem fordítva. Es nem ellene.

2021. ápr. 29. 04:31
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Ha szeretnéd, nem úgy tekintenél a szexre hogy megkap téged, meg ingyen prsti hanem azt mondanád: a barátommal vad és színes a szexuális életünk. Ha élvezed vele és szereted őt, akkor mit rinyálsz azért mert ő ilyen? Most írtad le, hogy neked tulajodonképpen ez kell. De ennyi eszed nincs, akkor jó szenvedést a semmin.
2021. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:

Nem a szexszel van bajom

Hanem a szitiacios jatekaival a szex korul. Igy erthető?

2021. ápr. 29. 06:54
 44/63 A kérdező kommentje:

Ami lehet nem is jatek. Hanem valojaban néz egy r.bancnak.

Ez itt a problem.

2021. ápr. 29. 06:56
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
De miért problem, ha szereted és jó vele? Neki ez a szituációs játék kell. Miért nézne ribinek ha nem vagy az? Ez vonzza, és?
2021. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
Mert r.biként kezel igy
2021. ápr. 29. 07:25
 47/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nem fogunk tudni gyakorin segíteni. Menj el egy pszichológushoz és beszéld át vele, hogy valamelyik irányba elbillentse a mérleget és vagy el tudd fogadni, hogy ennek ellenére nem vagy rbanc vagy tudj szakítani.


Nem tudjuk megoldani a helyzetedet...

2021. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok r.banc. azt nem tudom inkabb, hogy neki kije vagyok.
2021. ápr. 29. 07:49
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2021. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem trollkodás...Fél éve együtt vagytok, ha jól értem. A te szemszögedből eddig minden faxa, ha jól értem, tehát minden a szád íze szerint alakult. Mindezek után nem fér bele az, hogy változtassatok a helyszínen, öltözékeden egy szerepjáték keretében, ami ha nem tetszik, nem csinálod többet? Nem análozni vagy torkonszarni akar (vagy igen?). Vagy ha annyira nem akarsz úgy, akkor miért nem mondod kerek perec, hogy nem lesz ilyen és kész?
2021. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!