Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 2 idegen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 2 idegen pasival smárolt egy buliban. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1 hete járunk és egyedül elment bulizni, engem nem is hívott és kiderült, hogy sokat ivott és 2 pasival smárolt de őszintén elmondta és azt mondta, hogy velem akar járni.

Elég gáz helyzet. Mit mondtok erre?

Ő 15/N, én 16/F


2010. aug. 23. 09:14
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
én a helyedben azonnal dobnám, ki tudja legközelebb ha elmentek 1 buliba több is lessz ebben a csajban sose bizhatsz meg...
2010. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekek!!!!!!
2010. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Ribi. Bosszuld meg majd rúgd ki.
2010. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A csaj elindult a kurvulás útján.
2010. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a csaj túl érettlen,lehet később felnő,de én elhagynám, hagy tanuljon abból h. nem lehet csak úgy egy kapcsolat alatt másokkal csókolózni.Igaz bevallotta, mondjuk azért kaphat még1 esélyt,de ha ez még1-szer megtörténik én dobnám.(nem haragban, egyszerűen ennyi)
2010. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy 15 éves lánytól?? csitri!!pffffff! Ha egyzser megtette megteszi legközelebb is!! És nem kell itt az alkoholra fogni mindent! Ha én nem akarok smárolni valakivel részegen akkor nem is teszem meg! Én tuti dobnám! 22/F
2010. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Dobnám. Iszákos k*rva.
2010. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én biztos dobtam volna háát lexarom hogy 1. csaj deh bameg ha 1.héten már 2 pasival smárol....

Háát én biztos dobtam volna rögtön 2 csávót megszétvertem volna....xD...(én ezekre tök ideges vok)

De velem még nem volt ilyen szerencsére

2010. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem a csávókat kell szétverni, a csaj sara ha félrekavar, elvégre ő van kapcsolatban.

Kidobnám, nem érdekel hogy így meg úgy megbánta. Részegen meg az ember olyat tesz, amit józanul is akar, csak nem mer.

Én is voltam már részeg, és lehetőségem is lett volna párszor, mégse csaltam meg akivel voltam. 26F

2010. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Kidobni!Tanuljon a dologból,talán később nem lesz ennyire felelőtlen.Eleve gáz,hogy 15 évesen részeg volt.
2010. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!