Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 2 idegen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 2 idegen pasival smárolt egy buliban. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1 hete járunk és egyedül elment bulizni, engem nem is hívott és kiderült, hogy sokat ivott és 2 pasival smárolt de őszintén elmondta és azt mondta, hogy velem akar járni.

Elég gáz helyzet. Mit mondtok erre?

Ő 15/N, én 16/F


2010. aug. 23. 09:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hagggyuk már.minden kéne a mai ringyuóknak.barát, ivászat, koorválkodás részegen, heti 3 sex, szal kicsit nagy az igén...
2010. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed,hogy komolyabb fiú vagy akinek mélyebb érzései lehetnek egy lány iránt,akkor hagyd a fenébe,ne bonyolódj ilyen kapcsolatba,mert ha így kezdődik akkor a folytatás sem lesz jobb,ja,meg majd 1hónap(!)után kb az jön,hogy "megunt"téged.Én nem tudom mi van a mai tizenéves kis p*csákkal,de úgy látszik a k*rválkodás menő lett manapság.Pia,szex,drog,10pasi...de IQ=a nullával.Ha te többet szeretnél beleadni egy kapcsolatba,akkor keress egy normális lányt,mert normális emberek mindig is lesznek,csak nehezebb őket megtalálni.Én komolyan nem értem a mai kis csitriket pedig én sem vagyok egy őskövület :)

21/L

2010. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mai fiatalok :) ÁÁÁ jó hogy nem most vagyok tizenéves :)


Egyébként itt nem arról van szó, hogy megbocsátom, nem bocsátom. Ez a lány még nem tud szeretni, kitartani, lehet hogy sose fog tudni, csak csapódik össze-vissza.


Mondjuk az is igaz, hogy egy hét után sem lehet semmi együtt járásnak nevezni szerintem. Ez még bőven az ismerkedés időszaka, amikor meg kell nézni, hogy mennyire passzolunk egymáshoz. Hát itt kiderült hogy a barátod nem passzol a lánnyal, mert mást szeretnének. ezt fel kell ismerni. Ha a barátod nem ismeri fel, akkor csak magára vethet, ha később is mást vár a lánytól, szerelmet, hűséget stb. mert ezt nem tudja neki megadni. Ennyi.


31/N

2010. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

az utánam szóló (31/N) nagyon jól leírt mindent.Ez a lány még nem érett arra,hogy igazi kapcsolatot létesítsen,neki még csak "buli" ez az egész meg elmondhatja a barátnőinek,hogy "jujj de jó,van pasim" és itt ki is merül nála a kapcsolat fogalma.Ha neked nem ilyen kapcsolat kell,akkor még a legjobb időben jártok,hogy meneszd.

21/L

2010. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!