Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a pasinak van autoja és tőletek 2órás busz útra lakik a pasi, el várjátok hogy értetek menjen vagy buszoztok hogy vele lehessetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, neked mennyire fér bele az idődbe, zavar-e téged az utazás, mennyire "éri meg". Szerintem ha zavar, és úgy érzem az írásodból, hogy igen, akkor a benzinpénzes megoldás egy tök jó kompromisszum-ötlet. Aztán, hogy erre a pasi mit reagál, azt megint más kérdés.
2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Hát annyiból zavar, hogy egész életemben buszozok, mindenhova, és már halálosan unom a tömeg közlekedést, na meg a járatokat is ritkitották, így a munkahelyemre muszáj vagyok 20percel hamarabb be menni mint eddig tettem. És 2óra utazás valahányszor vele szeretnék lenni hát, az szerintem, sok.

Így igen inkább bele adnék a benzínébe neki, mint halálra unjam magam a buszon.

2021. máj. 4. 21:45
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint menjen érted, és vigyen el a saját városába? Igen, ha 40 perc alatt odaér, és szeret, akkor valószínűleg magától felajánlja. De miért nem lehettek nálatok, miért muszáj visszamenni oda, ahol ő lakik?
2021. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mert az én lakásomhoz van anyámnak kulcsa és bármikor emiatt fel jöhet, és még nem annyira komoly a kapcsolatunk hogy anyámnak be mutatnám őt.
2021. máj. 4. 21:58
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, hány éves vagy? 15?

Vegyél egy autót és vezetgess te, ha ennyire utálod a buszozást, vagy legyetek a te lakásodon, de annak mi értelme van, hogy érted megy, elvisz, nála vagytok, hazavisz, hazamegy, amikor ennél körökkel egyszerűbb megoldások is vannak?!

2021. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
nem csak két óra az a két óra, hanem ott van még a buszhoz igazodás is. Autó akkor indul, amikor akar, de neked várni kell, ha otthon is. persze elfoglalod magad, talán, de lehet, hogy inkább vele lennél.
2021. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ès mi lenne, ha már felnőtt vagy, ès külön èlsz, akkor már beszèlnèl anyukával, hogy random ne mászkál jön fel hozzád, mert mondjuk van magánèleted? Nem kell feltètlen egyből bemutatni.

Csak azèrt egyszerűbb lenne, ha felváltva mehetnek egymáshoz is, ès nem elvárnád, hogy hurcolásszon, mert kènyelmetlen a busz.

2021. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az szerintem is alap, hogy megmondod az anyukádnak, hogy a kulcsot nem azért kapta, hogy akármikor benyisson a lakásodba, hanem azért, hogyha segítségre van szükség, akkor be tudjon menni. Magyarán a biztonság kedvéért.

A találkozókról telefonon egyeztessetek.

Ha ebbe nem megy bele, ill. lebukik, én lecserélném a zárat, vagy tennék fel még egyet, ill. rigli, oszt ha lepattan az ajtóról, és hív, hogy mi van, akkor egyszerűen csak annyit mondanék, hogy most nem alkalmas, te szóltál, hogy ez így nem okés, ne rád haragudjon.

2021. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%
Biztos nem buszoznék 2 órát olyan pasiért, aki nem tudja hogyan kell használni az igekötőket.
2021. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elején úgy csináltuk, hogy felbuszoztam hozzá, este pedig hazavitt kocsival.

Így én sem éreztem magam

Annyira kiszolgáltatottnak, és ő sem

Érezte azt, hogy kiakarom használni, hogy van autója.

Másrészt nekem 50% kedvezményem volt utazásra, olcsóbban is kijöttem. Több mint 1óra volt a busz, de zenét hallgattam, könyvet olvastam addig.

Később lett kocsim, így párszor már én autókáztam fel, de ettől függetlenül buszoztam is sokat..

Sulis koromban is buszoztam, de erről nyilván a párom nem tehet, és emiatt nem fogom nyüstölni, hogy jöjjön el értem. A mai benzinárak mellett nekem pofám se lenne még így állandóan fuvaroztatni magam :D neki azt a távot így 4x kellene megtennie..

Sztem nem jogos a hisztid 😁✌🏻

2021. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!