Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz ha ennyire"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz ha ennyire" kívánja"?

Figyelt kérdés
Barátnőm a fog.gátlót abbahagyta fél éve. Ő gyereket akar én még nem, amit elmondtam neki is. Ezért én védekezés nélkül nem szexelek, ezért én elutasítom de ő minden este szexelni akar de ha ennyire akarja miért nem vesz akkor gumit? - teljesen elment a kedvem a szextől, mert csak a gyerekcsinálás hajtja..nem az h vágyik rá, kíván engem Ezért nem veszek én, mert már ezert nem is kívánom a szexet se.
2021. máj. 5. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ő akar te meg nem, akkor majd csinál neki gyereket más.
2021. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete annak, amikor két felnőtt ember képtelen normálisan kommunikálni egymással. Csak egyszer, de tényleg csak egyszer kellett volna komolyan leülnötök beszélgetni, hogy hogyan tovább, ki hogy képzeli el a kapcsolatot. Abban a pillanatban kiderült volna, hogy teljesen mást akartok és békében elváltok. De nem, ti inkább húzzátok egymás idejét, tök feleslegesen.
2021. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Jah hogy ő eldöntötte hogy abba hagyja a bogyót és gyerek kell. Aztán gondolom majd te leszel a hibás mindenért. Menekülj ettől a csajtól.
2021. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
75%
Innentől még a gumiban sem bízhatsz, mert kées és kiszurkálja. És tény: Ha nem akarja mindkét fél teljes szívéből a gyereket akkor nem szabad gyereket csinálni.
2021. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Erre gondoltam én is először, hogy majd ő vesz gumit, és ki is szúrja.

Amúgy te hány évig tervezel szexmentes kapcsolatban élni?

A tablettát eddig ki vette? Ha te nem akarsz gyereket, miért nem veszel te gumit?

Nekem inkább úgy tűnik, hogy te már a csajt se akarod. Minek vagytok együtt?

2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászólnék, de a kettes már mindent leírt. Osztom a véleményét, hátha számít, hogy többen írják ezt neked.
2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Osztom a kettes véleményét... azaz szorzom. :D

Aztán ha becsúszik a gyerek mégis, és különmentek, ha igényli, köteles leszel fizetni gyerektartást, nem számít semmit, hogy te nem akartad a gyereket. De ez csak egy szempont.

2021. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Mèg mindig ezen szenvedsz te nyomorult...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Hagyd már ott szegèny nőt...

2021. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem szakítotok? Jó lakni ingyen a csajnál?
2021. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nem kell szakítani. Majd addig húzod az időt, amíg csak összejön a gyerek véletlenül. Aztán meg örökre együtt is maradtok. Megérdemlitek egymást.
2021. máj. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!