Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz ha ennyire"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz ha ennyire" kívánja"?

Figyelt kérdés
Barátnőm a fog.gátlót abbahagyta fél éve. Ő gyereket akar én még nem, amit elmondtam neki is. Ezért én védekezés nélkül nem szexelek, ezért én elutasítom de ő minden este szexelni akar de ha ennyire akarja miért nem vesz akkor gumit? - teljesen elment a kedvem a szextől, mert csak a gyerekcsinálás hajtja..nem az h vágyik rá, kíván engem Ezért nem veszek én, mert már ezert nem is kívánom a szexet se.
2021. máj. 5. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is lépnék a helyedben. A bizalom és a szerelem de még a vonzalom is láthatóan hiányzik.

Te sápítozol, hogy a nő minden nap szexelni akar. Basszus, te nem szexelsz vele soha, magyarán egyáltalán nem biztos, hogy minden nap szexelni akar, lehet, hogy csak hosszú idő után akar végre szexelni. Azért ez egy érthető igény, és egyáltalán nem biztos, hogy a gyerekkel van összefüggésben.


Ha a nő annyira tisztességtelen, és mindenáron át akarna verni téged, akkor hazudna, hogy mégsem akar olyan nagyon gyereket, újra szedi a fogamzásgátlót. Aztán szépen teherbe esik.

Ha különváltok, akkor is köteles vagy fizetni a gyerektartást, ha nem akartad a babát.


Tisztességtelen vagy a nővel szemben, megérdemled, hogy ő is tisztességtelen legyen veled szemben. Csak azt nem értem, hogy miért vagytok együtt egy tisztességtelen kapcsolatban.

2021. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!