Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlek de nem vagyok beléd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek de nem vagyok beléd szerelmes. Ezt mondta a párom. Szerintetek érdemes így együtt maradnunk? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Tiszta szívemből szeretem de ezek után elgondolkoztam....

2021. máj. 9. 14:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ez már egy fél éves történet ha szakítani szeretett volna akkor már rég megtette volna.

Mindent megpróbáltam már hogy újra belém szeressen de hiába ...elmúlt és maradt a szeretet ...

Tavkapcsolatban vagyunk meg egyenlőre, amikor együtt vagyunk akkor jó minden de amikor külön nagyon nehezen működik. Nem tudja szavakban kifejezni a szeretetét...konkrétan olyan mintha két legjobb barát beszélgetne ...

2021. máj. 9. 17:26
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi nyomorult lelkű, elcseszett ember van itt. Érdekes, hogy azokat szavazzák le, akik igenis állítják, hogy nem normális ilyet mondani.

Én 25 év után is ezért kivágnám a páromat, mert a szerelem nem múlik el ha megtaláltad a párod. Lehet csendes, lehet néha néma, de mindig megmarad. Átalakulhat egy másfajta szerelem-szeretetté, de soha!! nem barátság szeretetté

És igen, kérdező, ez sértő és rettenetesen bántó volt. Én is venném a kalapom. Te nem ilyen vagy, nálad ez nem természetes hogy így állnak hozzád. Szóval mindegy is itt ki mit mond, neked ő nem a párod mert ebben nem látjátok egyformán a kapcsolatotok alapjait

2021. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező aki el akarja hitetni veled, hogy ez normális, az nem él szép, harmónikus kapcsolatban, csak egy langyos fosban, és ezzel nem is neked válaszol, hanem magát nyugtatja
2021. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

A lángoló, szenvedélyes szerelem elmúlik pár hónap után minden pár életéből. Aki mást mond, az hazudik.

Ugyanis az emberi ösztön reagál arra, hogy pár hónap intenzív szexuális élet után a nőnek terhesnek kellene lennie és akkor már nem szenvedélyes szerelem, hanem gondoskodó társ szeretet kellene. Persze manapság a modern életmód, váltott partnerek, orálozás, análozás, kézimunka révén való kielégülés, fogamzásgátlás, időben kitolt, tudatos gyerekvállalás miatt pár hónap kamatyolás után a legritkább esetben lesz terhes egy nő.


Természetes ez az érzelem, csak az emberek többségében fel se merül, hogy mit is érez ő és a párja. Akik kicsit is hajlamosak az önvizsgálatra, azok ráébrednek, hogy a szerelem helyét átvette a szeretet. Jobb esetben. Rosszabb esetben az unalom, megundorodás, számító kihasználás, anyagi érdekek miatti együtt maradás.

2022. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

na mire jutottál?



@14 hat azert pár hónapnál tovább tart,

elvileg 2-3 evig tart, ha nem sulve folve vannak akkor tovabb is. de eleg sok helyen hallom hogy kell par ev mire ossszejon a baba. az elmeleted szerint mi a helyzet a kovetkezo babakkal ott ujra beindul a szerelem gyerekcsinalashoz vagy mindig uj not keres a "hím" "eredetileg?

2022. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

@15


14-es vagyok. Eredetileg az ember nem volt monogám, ezért amikor az egyik nő terhes volt, gyereket szoptatott, akkor a férfi a másiknál kezdte meg a gyerekcsinálást. Az emberiség nem maradt volna fenn az őskorban, ha a férfiak mindig megvárták volna, hogy az aktuális partnerük anyává váljon, felneveljék a gyereket, meg társszerelemmel támogassák egymást. Az őskorban a férfiak (se) voltak monogámok. A gyerekszülés után is leginkább a horda többi nősténye támogatta az anyát és csecsemőjét. A nők egy közösségben éltek, a gyerekekkel, együtt gyűjtögettek, csinálták a dolgukat. A férfiak inkább egymással bandáztak, vadásztak, őrködtek, újabb nőstényeket ejtettek teherbe.


A következő gyerek azonos nővel való összehozásához, nem kell lángoló szerelem, elég néha szexelni, ami a társszerelem, támogató szerelem idején is megesik.

2022. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!