Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja egy szobában vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja egy szobában vagyunk a gyerekkel. Tönkrevágja a kapcsolatot? Többi lent. Mit tennétek a helyembem?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 13 éves lánya, félreértés ne essék, szeretem-imádom. Én Csütörtöktől hétfő reggelig vagyok ott, az anyuka is pont ekkor passzolja le a gyereket. A nagyszülőkhöz valamiért már nem megy, sok sok hete.

Lakásfelújítás miatt, már 3 hónapja egy szobában vagyunk ilyenkor. Anyagi gondok estek közbe, így még Júliusig így marad, ahogy számoltuk.

Ami rosszul esik, hogy a párom nem érti meg, hogy Én nem szeretnék úgy szexelni, hogy a gyerek kb. 1 méterre főlünk alszik. Este filmezésnél, ha össze bújunk, akkor a gyerek közénk furakszik (értehtő)

Tehát már ott tartunk, hogy 3 hónapja semmi intimitás, közeledés, persze az Én hibámból. Van aki ezt gyerek mellett le tudja. De Én undorodom a gondolattól, hogy úgy szexeljünk.

Amikor elmondtam Neki a problémám, azt mondta, hogy persze. De mindenki egy időben gyűlik össze, nem tud mit csinálni. Akkor azt mondtam oké, megyek hétköznap. Akkor abba kötött bele, kire bízza a gyereket, ha szombaton dolgozik, plusz furcsa lesz Neki, hogy Én akkor vagyok, amikor Ő nem. Az összeköltözés még nem opció, mivel Nekem itthon van 3 állatkám (birka, paci, boci). Miattuk egyenlőre kötve vagyok valamennyire. Nem, nem tudják a szülők megbeszélni, hogy néha apának is legyen szabad ideje. Az ex tolja le magáról a gyereket, egyszer ügyeket kellett intéznünk egész nap, mondtuk hogy oda nem tud jönni, nem visszük el (1 nap!!). Erre az anya teletömte a fejét, hogy Mi lerázzuk, nem akarjuk hogy jöjjön, az apjának Én fontosabb vagyok stb.

Kezdem nagyon nehezen viselni.



2021. máj. 10. 08:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Július mindjárt itt van, várd ki azt a kis időt.Addig ne szexeljetek a gyerekkel egy szobában, legfeljebb,ha elment iskolába vagy még nem ért haza.
2021. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
Csütörtöktől hétfőig ne szexeljetek, utána be lehet mindent pótolni, két hónapot csak kibírtok még?!!
2021. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha párod nem hajlandó felhagyni a szexszel az alvó gyereke mellett, akkor júliusig ne menj oda. Menjél hétfőtől csütörtökig.
2021. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Az egész egy nagy hülyeség, de azt nem értem, hogy egy 13 évest miért nem lehet napközben otthon hagyni? Miért kellene, hogy veletek menjen ügyet intézni.

Az én lányom is ennyi idős, nem volt iskola most márciustó, nekem dolgoznom kellett, otthon volt egyedül. Nyáron sem tudok 2,5 hónapot kivenni szabadságba. Nem 7-8 évesről van szó.

Anyukának meg meg kell mondani, hogy úgy viszi el a párod, ahogy le van írva a végzésbe, és nem azért, mert nem akarja, hanem mert neki is van dolga, ha meg mégis ott lenne nálatok, akkor mondjátok, hogy elmentek valahova, mert dolgotok van, két óra múlva jöttök, aztán irány a természet ;)

2021. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz. Gondolom anyuka se véletlenül,pont akkor nyomja oda a gyereket,

mikor te is ott vagy...Teljesen jogos,és normális hogy nem akarsz egy 13 éves tinivel egy szobában szexelni.Én is elgondolkoznék azon,hogy mikor menjek ezek után.Legalább egy olyan napot szervezhetne a párod,mikor kettesben vagytok,ha neki is fontos a dolog.De úgy látszik őt csak a szex érdekli,meg hogy elrámolj utánuk..

2021. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
Jujjj ez nagyon gáz, a csávó részéről, konkrétan csak cselédlánynak kellesz neki, meg a szex miatt szex miatt, de szerintem az se véletlen, hogy az anyuka akkor passzolja le a gyereket, amikor te ott vagy, és persze én elgondolkodnék a helyedben ezen a kapcsolaton, és milyen beteg már a csávó egy 13 éves mellett szexelni, ez hülye.
2021. máj. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Na, mondtam hogy akkor legyünk kettesben kedden. Az anyuka kedd-szerda lepasszolta a gyereket.

Persze, hogy direkt, hogy utána röhöghessen.

2021. máj. 12. 07:58
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyent akkor sem tehet anyuka. Ezt apukának tisztáznia kellene vele. Meg honnan tudja, hogy te ott leszel kedden? Megbeszélik vagy mi van? Nem igazán értem.
2021. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
26%

Mond meg annak a szemétnek hogy ha nem kellet neki a pasi akkor mostmár hagyja élni szerencsétlent.


Eszem megáll az ilyen undorító féltékeny ribizliktől emberektől.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮


Ha pasi lenne azt mondanám nyugodtan vágd álba.🤬🤬🤬

2021. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam hogy direkt csinálja... át kell vágni,ha ilyen genya.. Honnan tudja meg hogy mikor mész? Mondj teljesen fals időpontot,hagy törje ki a nyavalya.
2021. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!