Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja egy szobában vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja egy szobában vagyunk a gyerekkel. Tönkrevágja a kapcsolatot? Többi lent. Mit tennétek a helyembem?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 13 éves lánya, félreértés ne essék, szeretem-imádom. Én Csütörtöktől hétfő reggelig vagyok ott, az anyuka is pont ekkor passzolja le a gyereket. A nagyszülőkhöz valamiért már nem megy, sok sok hete.

Lakásfelújítás miatt, már 3 hónapja egy szobában vagyunk ilyenkor. Anyagi gondok estek közbe, így még Júliusig így marad, ahogy számoltuk.

Ami rosszul esik, hogy a párom nem érti meg, hogy Én nem szeretnék úgy szexelni, hogy a gyerek kb. 1 méterre főlünk alszik. Este filmezésnél, ha össze bújunk, akkor a gyerek közénk furakszik (értehtő)

Tehát már ott tartunk, hogy 3 hónapja semmi intimitás, közeledés, persze az Én hibámból. Van aki ezt gyerek mellett le tudja. De Én undorodom a gondolattól, hogy úgy szexeljünk.

Amikor elmondtam Neki a problémám, azt mondta, hogy persze. De mindenki egy időben gyűlik össze, nem tud mit csinálni. Akkor azt mondtam oké, megyek hétköznap. Akkor abba kötött bele, kire bízza a gyereket, ha szombaton dolgozik, plusz furcsa lesz Neki, hogy Én akkor vagyok, amikor Ő nem. Az összeköltözés még nem opció, mivel Nekem itthon van 3 állatkám (birka, paci, boci). Miattuk egyenlőre kötve vagyok valamennyire. Nem, nem tudják a szülők megbeszélni, hogy néha apának is legyen szabad ideje. Az ex tolja le magáról a gyereket, egyszer ügyeket kellett intéznünk egész nap, mondtuk hogy oda nem tud jönni, nem visszük el (1 nap!!). Erre az anya teletömte a fejét, hogy Mi lerázzuk, nem akarjuk hogy jöjjön, az apjának Én fontosabb vagyok stb.

Kezdem nagyon nehezen viselni.



2021. máj. 10. 08:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Onnan tudja, hogy a gyerek tud róla, mert a gyerekkel szoktunk beszélni és elmondjuk ha megyek. Nem tudok ilyen sunyi lenni, hogy titokban járjak oda, az azért gáz lenne.

A párom hagyta el egyébként az exet, mert állítólag egy terrorista volt, gyakorlatban Én ezekre az elvált párok szidalmaira nem adok.

2021. máj. 12. 19:30
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A saját párodhoz átmenni nem sunyiság.

Reggel megkérdezed este jó-e és kész, más is így csinálja.

Fürdőben, mosógépen dugni, vagy ahogy jön szintén lehet.


Ex irányítja a gyereket, de ha ennyire életképtelen vagy nem lesz nehéz dolga, hogy leválasszon.

2021. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Este filmezésnél, ha össze bújunk, akkor a gyerek közénk furakszik (értehtő) - nem, nem érthető... 13 éves, nem dedós.


Egyébként nem is tudom, kit sajnálok jobban, téged, mert ha jön a gyerek, akkor te max cseléddé degradálódsz le. Vagy a gyereket, amiért a tahó apja szemrebbenés nélkül dugna tőle másfél méterre.


Kell ez neked? Ez a pasi egy praszt.

2021. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem nálatok vagytok? Ott lehetne a kislány másik szobában. A pasi nem akar dugni, te meg ingyen cseléd lettél, még szex sincs fizetségnek. Keres másikat, akivel egyszerűbb és nagyszerűbb lenne az életed.

A kislány anyukája vagy féltékeny a pasidra, vagy kib@szik vele. Tudod, a nők mindenre képesek, szörnyű szerkezetek!🤣👍

2021. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Legalább tudjátok nevelni azt a gyereket. Lehetne vele játszani, megtanítani römizni, sakkozni stb. Egyébként mit csináltok éjszaka?
2021. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szakítás lett a vége. Azt mondta Nekem, hogy így az izgi. (Gyerekkel egy szobában) Ezt már nem vette be a gyomrom. Mondtam Neki, hogy ne a gyerek mellett élje ki a perverzitását. Elküldött a pi"#ba, hogy Én betegnek gondolom.

Őszintén, nem kár érte.

2021. jún. 9. 19:07
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Főleg ez után. Izgi a k.... anyját, már bocs. Csak szegény gyerket sajnálom. Ilyen apával és anyával.
2021. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Most olvasom mi történt..Atyaég...Jó hogy otthagytad, remélem a gyereket

nem fogja piszkálni szexuálisan, aki ilyen beteg, sokmindenre képes..

Ez azért elég nagy gyomros,mikor ilyenbe szalad az ember... :-((

Szerencsétlen gyerek,ebből se lesz épkézláb felnőtt.

2021. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!