Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhagyhat, ha megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyhat, ha megtudja, hogy veszélyeztetett terhes vagyok? Mennyire baj az, hogy egyszerűen képtelen vagyok bizonyos házimunkát jelenleg elvégezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal 5 éve vagyunk együtt, 12 hetes terhes vagyok. Elég fiatalok vagyunk, én 24 ő pedig 27 éves. A szüleim vállalkozásában dolgoztam eddig, a babaváráshoz biztosítva van minden a szüleimtől kaptam egy lakást és egy autót is, mondhatni elég szépen élünk, mindenünk meg van. Eddig én is dolgoztam, illetve a párom is. Most viszont sajnos kiderült, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, tehát nagyon sok pihenésre van szükségem, így most jelenleg nem is megyek vissza dolgozni. Eddig tényleg mindent megcsináltunk a párommal együtt, főztünk, mostunk, takarítottunk mindig. Most viszont az utóbbi 2 hétben borzalmasan fáradékony vagyok éjjel-nappal csak aludnék és néha képtelen vagyok kimászni az ágyból. A párom segít mindenben, de egyszerűen látom rajta, hogy kezd fogyni a türelme. Megértem, hisz hazajön a munkából és nem főzök és van, hogy semmit nem csinálok egész nap. Viszont nem mondtam el neki, hogy azért is nem dolgozok már mert veszélyeztetett terhes vagyok. Félek, hogy emiatt akár el is hagyna. Persze tudom, hogy hülyeség és, hogy valószínűleg a terhesség okozza ezeket a rossz gondolatokat. Szerintetek mivel tudnám rávenni magam arra, hogy legalább főzzek mire haza jön? Vagy menjek el bevásárolni, vagy bármire?
2021. jan. 26. 14:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem BESZÉLGESS vele. És JOGA van tudni, hogy veszélyeztetett terhes vagy! Szerencsétlen pasi, szerinted hogy fogja érezni magát, ha megtudja, hogy nem mondtad el? Amúgy, ha normális, és ezt megmondja, valószínűleg egyrészt mérges lesz, hogy nem mondtad el, másrészt a csillagokat is le fogja neked hozni az égről.

És ugye tudod, hogy ezzel a hozzáállással nemcsak magadat veszélyezteted, meg a kapcsolatodat, hanem a babát is?

2021. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális, ne arra vedd rá magad, hogy a veszélyeztetettség ellenére nekiállsz megerőltetni magad (a babád érdekében kell most pihenned, őt veszítheted el ha felelőtlen vagy), hanem hogy elmond a gyerek APJÁNAK (már ha ő az apa, ugye...), hogy baj van és vigyáznod kell. Nyilván az ő türelme is kiterjedne, ha megértené és tudná, hogy mi a helyzet és nem csak a terhességre fogva lustálkodsz, ember.
2021. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy? Ilyen fontos információt nem mondasz el a párodnak? Abba belegondoltál, hogy ha mentőt kell hívni hozzád, akkor baromi fontos info, hogy veszélyeztetett terhes vagy? De ha rendben is megy minden, mit akarsz mondani, miért nem nyúlhat hozzád egész terhesség alatt? Vagy hogy tervezed ezt az egészet? Gondolom ágynyugalomra intett az orvos. Fittyet hánysz az orvos utasítására, kockáztatod a közös gyereketek életét csak azért? Ha meg ezért elhagy a párod, akkor ő valójában sosem volt a párod, csak valaki, aki párszor megdugott. Akkor jobb is, ha megszabadulsz tőle.

Az állandó fáradtság az első trimeszter normális velejárója, hamarosan enyhülni fog ez a tünet. De ha az orvos ágynyugalmat javasolt, akkor tessék betartani!

2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondom, amit az elottem szolok: legyel mar oszinte a paroddal. Semmi szegyellnivalo nincs abban, ha veszelyeztett terhes vagy, es neki meg joga van tudnia, elvegre az a gyerek az ove is. Az is ertheto, ha fogy a turelme, ha egyszer o nem tudja, hogy te nem lustasagbol nem vagy olyan, mint elotte, hanem az allapotod miatt...
2021. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
Miért vagy veszélyeztetett terhes?
2021. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Te akarod egyáltalán ezt a gyereket? Mert eddig úgy viselkedsz, mint akinek a magzat nem is fontos!

"Jajj, hogy főzzek?"

"Jajj, mit szól a párom?"


Ha neked a párod megítélése fontosabb a saját és gyereked egészségénél... én pl. ezért hagynálak el! De vinném a kölyköt ellés után is!

2021. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%

Még csak 12 hetes vagy, de már képtelen vagy főzni? Értem én, hogy veszélyeztetett terhesség, de ez így elég fura. Mi lesz veled a harmadik trimeszterben?


Amúgy nyilvánvalóan mondd el, ez nagyon fontos információ.

2021. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Tele vagytok penzzel, fogadj bejaronot, majd fizetik a szuleid
2021. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nektek minek gyerek egy olyan fosh kapcsolatba, ahol ezt nem tudod elmondani, és attól félsz, hogy elhagy miatta.

Borítékolható, hogy ti se lesztek együtt sokáig.

2021. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Milyen klassz párkapcsolat. Szerencsétlen gyerek mibe fog beleszületni...
2021. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!