Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal elhatároztuk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal elhatároztuk hogy többet nem fogunk szeretkezni. Szerintetek ez hatással lesz a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés

Azért döntöttünk így mivel abbahagytam a fogamzásgátló szedését egészségügyi problémák miatt. Ezek után megszakításos védekezéssel szeretkeztünk ami nem jött be mivel a páromnak nehéz volt kontrollálni magát és sosem tudta kivenni időben ami miatt kétszer is eseményutáni tablettát kellett bevennem. Utána óvszerre váltottunk ami szintén nem vált be. sem ő sem én nem élvezzük a szexet valahogy mindig lecsúszik vagy mindig valami probléma jön közben ami miatt nem tudjuk elengedni magunkat. mai nap elhatároztuk hogy többet nem szeretkezünk mert mindig csak azt stressz és az aggodalom következik a szex után. Szeressük egymást és mindkettőnk részéről ez a legjobb megoldás Hisz se ő sem én nem élveztük a szexet az utóbbi időkben.

Párom 30 éves én 22 és ő megígérte hogy nem fog elhagyni emiatt és nem a szex miatt szeret amit persze tisztelek benne de valahogy mégis aggódom hogy egy idő után a kapcsolatunk rovására fog menni. Valaki közülletek van hasonló helyzetbe? Mikre számíthatok? Szerintetek egy kapcsolat működhet szex nélkül?



2021. máj. 16. 15:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
92%
Ítélkezni és bántani? Őszinte válaszokat kaptál. A kapcsolatod 8 hónapja tart és már most egy rakás sz***r gondolod a szex hiánya majd megoldja? Buta vagy.
2021. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Marad a kényeztetés kézzel, szájjal. Egy vidám 69 még senkinek sem ártott :)
2021. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen fiatalon csak az elmebetegek mondanak le a szexről!!!

És azok sem örökérvényűen, nem őszintén!

Naiv vagy kiscsibe!

2021. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Senior Séf ***** válasza:
66%
Semmit nem akarok sugallani, csak megemlítem, hogy az egyik nagybátyámék egy életet húztak le naptár módszerrel.
2021. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
68%
A naptármódszer nem számít biztonságos védekezésnek. Aki a természetes fogamzásgátlás híve, annak a termékenységtudat legjobb választás.
2021. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

egy szónak is száz a vége:


téged nem érdekel annyira az egész, hogy utána járt a lehetséges opcióknak, a párod meg simán palira vesz. ugyanis elég szomorú, ha nem tudja időben kivenni, pluszba neki a gumi sem jó. lényegében ha nem dughat gumi nélkül, nem élvezhet ilyen faszán kényelmesen beléd, megvonja a vállát, te meg még hagyod is.

2021. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
22 évesen lemondani a szexről elég nagy marhaság lenne. De egy 30 éves férfi sem fogja megtenni, elég naiv vagy, ha ezt gondolod.
2021. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%
Engem most biztos mindenki lepontoz majd, de őszintén nekem a legelső ami eszembe jutott a sztoridról, hogy borzalmas lehet a szex a mostani pároddal, sőt (ha voltak) az előzőek se tudtak semmit se mutatni neked... Szerintem minden épeszű, valaha is normálisan kielégített nő nem mond le csak igy a szexről, de te tudod.
2021. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Szex nélkül nincs kapcsolat.

Gondolom vagy vagy 16 éves...

2021. máj. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
30%
Netán aszex lennèl kérdező, vagy nincsen orgazmusod? Ne mondj le a szexről, mert felborúl a hormonháztartásod, ami most sem tökéletes. Szegény barátodat cölibátusra ítélted? Az sem lehet egy nagy kann, ha ezt elfogadta. Ha igazat szóltál, akkor két aszex egymásra talált.
2021. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!