Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal elhatároztuk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal elhatároztuk hogy többet nem fogunk szeretkezni. Szerintetek ez hatással lesz a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés

Azért döntöttünk így mivel abbahagytam a fogamzásgátló szedését egészségügyi problémák miatt. Ezek után megszakításos védekezéssel szeretkeztünk ami nem jött be mivel a páromnak nehéz volt kontrollálni magát és sosem tudta kivenni időben ami miatt kétszer is eseményutáni tablettát kellett bevennem. Utána óvszerre váltottunk ami szintén nem vált be. sem ő sem én nem élvezzük a szexet valahogy mindig lecsúszik vagy mindig valami probléma jön közben ami miatt nem tudjuk elengedni magunkat. mai nap elhatároztuk hogy többet nem szeretkezünk mert mindig csak azt stressz és az aggodalom következik a szex után. Szeressük egymást és mindkettőnk részéről ez a legjobb megoldás Hisz se ő sem én nem élveztük a szexet az utóbbi időkben.

Párom 30 éves én 22 és ő megígérte hogy nem fog elhagyni emiatt és nem a szex miatt szeret amit persze tisztelek benne de valahogy mégis aggódom hogy egy idő után a kapcsolatunk rovására fog menni. Valaki közülletek van hasonló helyzetbe? Mikre számíthatok? Szerintetek egy kapcsolat működhet szex nélkül?



2021. máj. 16. 15:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értek hozzá, de nem lehet,hgoy esetleg túl nagy volt az óvszerméret?

Lehet,hogy próbáljátok ki eggyel kisebbel.

A másik dolog, ami eszembe jutott, hgoy szerintem lehettek úgy is boldogok, hogy nem szeretkeztek;

de amúgy tehát lehet,hgoy próbáljátok ki eggyel kisebb mérettel.

2021. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, nemsokára bele is fog szarni a kapcsolatba.

a másik, hogy a megszakításos módszer nem biztonságos. de ahogy látom, ti pont megtaláltátok egymást...

2021. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ma érdekes módon sorakoznak a hihetetlen, kamus kérdések.....
2021. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
13-as. Biztos a szar időjárás és a front az oka :D
2021. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyenek illúzióid, 30 éves férfi még bőven kanos és nem fog lemondani a szexről, csak azért mert azt mondja amit hallani szeretnél.

Igazából te sem fogod sokáig bírni szex nélkül.


Tabletta, óvszer kilőve, oké, de még létezik azon kívül pár alternatíva, pl. hormonmentes spirál, amit azok a nők is használhatnak, akik még nem szültek.

De erről a nőgyógyászoddal kéne konzultálni, lehetőleg egy értelmesebb fajtával. N

2021. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Nem kamu de mindegy.

Ilyenek a magyarok. Csak itelkezni es bantani tudjak egymast.

2021. máj. 16. 16:02
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az irományod alapján úgy képzellek el kb, mint Varga Irénkét.
2021. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%

Semmilyen hatással nem lesz a kapcsolatotokra, hiszen szeretitek egymást.


Szex nélkül egyszerűbb minden.

2021. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%
Már, bocs', de nem ítélkezés, de a dgáson kívül is lehet másikkal mit kezdeni, amíg nem vagytok kilencven évesek!
2021. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
Erre a kapcsolatra garantáltan keresztet vethetsz. Amúgy megsúgom, nem csak óvszer meg fogamzásgátló létezik, mint védekezési módszer.
2021. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!