Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a pàrommal elleni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a pàrommal elleni. Ebből szakítás lesz? (Lazasàg, cigi stb)

Figyelt kérdés

Minden jo lenne amúgy, csak nem bírom valahol tartani magam.


Azaz pl ő napi 2-3 szálat ha elsziv, nekem engedi a többet, de a jelenlétében én sem akarok cigizni.

Ezek oda vezetnek, hogy amikor vele vagyok nem tudok pl oldódni sem, vagy lazítani akár pl egy üdítős pár%-os alkohollal sem mikor pl elmegyünk valahova este "éjszaka". Hanem teljesen a normák szerint próbálnék kikapcsolódni vele.


Próbálok normálisan ezek nélkül lazítani és jól érezni magam a társaságában és szeretem is őt.


Viszont azt vettem észre magamon, amit amúgy az exemmel is csináltam, hogy én joformán lelépek/"menekülö" sokszor, akkor is ha vele lehetnèk még, és gyakorta nem találkozom vele ha tudnèk is, és jóformán felszabadító, megkönnyebbülés érzést okoznak a laza link, esetekben füves haverok. Hogy velük "hátradőlhetek", azaz lazithatok nem vagyok kényszeres, nem görcsölök, miközben abszolut nem erre az életvitelre vágyom, és nem ilyennek lenni.

Én már ezen tul vagyok voltak luzerek az életemben, benne voltam minden ökörségben is, én már ebből kiszálltam és a normális élet felé nyitottam.


Mégis visszahúz valami.

Ami a barátomtól meg "elhúz".


Hogy oldjam meg azt, hogy szívesen legyek a barátommal normálisan? Azaz pl hogy mindenféle potszer nélkul nekem jo legyen, tetszen pl egy szimpla séta vagy akár bevásárlás, vagy épp a szürke hétkoznapok vele, és nem sivárságnak, ill ne kényszeresen éljem meg a normális hétkoznapokat, kikapcsolódásokat?


Exemmel ez nekem nem ment. En már elbuktam egyszer.

Most őt nem akarom elveszíteni.



#pótszerek nélkül
2021. máj. 16. 15:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ma is pl a cigi miatt nem találkozom vele. Ez nagyon nagy probléma..

Az exemmel a sok ilyen hogy nem tudtam felvenni a normális ritmust ill a normális életvitel nekem kín volt vele joformàn, szépen ki is csinálta a kapcsolatunkat.


Szeretném megugrani ezt a lécet.

2021. máj. 16. 15:43
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Elleni a disznók szoktak.
2021. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

*el lenni.bocsesz.

Nem semmi milyen szókincse van itt egyeseknek..

2021. máj. 16. 16:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is az ellés ugrott be. A fialás.
2021. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lógjál a drogos haverokkal és ne erőltesd a párkapcsolatot.
2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ezt a vidékies asszociálást nem is értem mondjuk.


A párkapcsolatot nem erőltetem. Az jön magától.

A gondom nem itt van.

2021. máj. 16. 18:30
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem függő vagy. Nálunk “normális”, hogy bennünk van ez a kettősség (én pl. számítógép függő vagyok teljesen àtérzem a helyzeted).


Érdemes lenne valamilyen szakszerű segítséget igénybe venned a leszokáshoz.

2021. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha magadban vagy tetszik a szimpla séta, vagy bármi más? Volt, amikor egyszerű hétköznapi dolgokat is élveztél?
2021. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8# korábban valahogy mindent tudtam élvezni. Pl sokat teniszeztunk vagy jóskártyával is szórakoztam stb.


Azután jött egy "drogos"(nem kemény szerek)korszakom, amiben viszont olyan színes kalandis izgalmas lett a világ, hogy úgy tekintettem magamra vissza, amikor "naivan"kartyázgatok vagy teniszezem, hogy jesszus miket műveltem kb mintha egy múzeumi szürke egérként éltem volna az életem egy lyukban a világrol és az abban rejlő valodi izgalmákol adrenailnrol pörgésről, az élet ízéről, semmit nem is tudva.


Ez egy korszak volt.megismertem a hátulütőit is.mondhatni kiéltem magam, kipörögtem magam, de teljesen, elkezdett kialakulni bennem a vágy egy nyugis, stabil, normális életre. A drogokat pillanatok alatt tettem le.

Maradt pl a cigi, vagy a zenék még, egy kis ital pl havonta lazitani csak ugy szórakozásbol, meg ugye a körök. Akik már ismernek a-z miken mentunk keresztul, milyen vagyok taccson, vagy miket műveltem mint nő, stb.es maxon elfogadnak bírnak, ők is valahol hozzám hasonlók.


Mindebből kitekintve most ott tartok szerek nelkul, hogy halál unalmas az élet, de pl egy egy szerelem ad akkora lökést, hogy azért megéri viszont ezt választani.

Nagyon szeretem a barátom. Miatta megéri. Elkezdeni edzeni, letenni a cigit stb.


Csak épp forditva sül el..

Azaz inkább lemondom őt hogy cigizhessek. Wtf?

2021. máj. 16. 19:28
 10/19 A kérdező kommentje:

Kb az az erzés mintha egy vak egyetlen napra kapna latast. Azután mar nem lesz neki olyan boldogito vakon élni mint előtte amikor még nem volt meg a tapasztalata, hogy mit hagy ki.

Azután mar nem jo az ami volt.

2021. máj. 16. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!