Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás azért, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás azért, mert nem akarok közös számlát a párommal?

Figyelt kérdés

Szerintetek normalis az, hogy a baratom ugy erzi, ertelmetlen a kapcsolat “bizalom” nelkul, es mivel nemsokara osszekoltoznenk, o a kozos szamla hive.

En nem erzem ugy, hogy ennek barmi koze lenne a bizalomhoz, egyszeruen nem vagyok a hive a kozoskodesnek.

Nem akarok az o penzebol draga ruhakat, kozmetikumokat venni, ahogy azt se akarom, hogy o az en altalam megkeresett penzbol x osszeget koltson egy olyan dologra, ami szerintem pl. Teljesen folosleges.

Ismerem magam, es tudom, hogy szamomra ezek a dolgok mar az elso perctol kezdve boknek a csorom, evek multan meg ne is beszeljunk rola.

Azt mondja a baratom csalodott es kicsit kiabrandult az osszekoltozes gondolatabol.

Amit tudni kell rolunk:

-5 eve vagyunk egyutt, o 33 eves, mig en 27

-hasonlo a keresetunk, hasonlo a megtakaritasunk (20millio koruli mindkettonknek)

-o gazdag csaladbol, en szegenybol szarmazom, nem vagyok ra buszke, de neha sporolos vagyok, mig o nagyon sokszor kolt olyan dologra napi szinten, amitol nekem mar a tenyerem viszket.


Szerintetek erdemes beadni a derekam, annak ellenere, hogy mar most nem tetszik az otlet?


2021. jan. 31. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:

Amit nem irtam le, termeszetesen feleznenk a rezsit, szamlakat,es az elelmiszernek az osszeget.


Mindkettonknek kulon sajat autoja van, sajat maganak tankol mindenki, es tartja karban a kocsit.

2021. jan. 31. 15:30
 2/76 anonim ***** válasza:
81%
5 éve együtt vagytok, és még nem jött elő ez a téma? Mit csináltatok eddig?
2021. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 Savlekotő ***** válasza:
89%
Már most nem megy ez minek még 5 évig húzni,egy cirkuszos válásig,ti nem egymást keresitek,maximum el voltatok mert nem volt egyik oldalt se jobb,lakva ismerszik a másik,meg az első közösben sem értetek egyet,viszket a tenyered,ez nem jó alap.. Legalább gyerek hitel nincs.. Suba a subával guba a gubával.
2021. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
31%

5 éve vagytok együtt és meg csak most költöztök össze ? Ez nagyon érdekes...így nincs sok értelme szerintem

A közös számla baromság és felesleges ha a párom többet keres akkor úgy is többet ad bele a dolgokba illetve ha megvesz nekem dolgokat akkor az az ő dolga én meg örülök neki

Egyébként ismerek egy part vannak már felnőtt gyerekek, közel 20 éve házasok és külön számlájuk van a férj nem is akarja hogy ismerosom dolgozzon mert sokkal többet keres stb ennek ellenére külön számlán vannak és dolgozik.

2021. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 Metionin ***** válasza:
86%
Örülj neki hogy ez már most kiderült. Hadd menjen.
2021. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
45%

"o nagyon sokszor kolt olyan dologra napi szinten, amitol nekem mar a tenyerem viszket."


Te akkor is problémáznál, ha a saját pénzéből venne olyat, ami szerinted felesleges.

2021. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim válasza:
89%
Én 2.5 éve vagyok együtt a feleségemmel, nincs közös számlánk, de mindent felezünk ami közös költség, pld bevásárlás nyaralás stb. Szerintem egyén függű, hogy minden közös legyen-e vagy nem. Szerintem az is normális ha nem minden közös, hiszen mindenkinek megvan a magánszférája mint a való életben mind pénzügyileg. + a pénzt amit keresel az a te dolgod hogy kivel osztod meg és kivel nem.
2021. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
76%

Közös számla egy marhaság, csak állandó konfliktusforrás lenne a későbbiekben. Arról nem is beszélve, hogyha valamiért neadjisten egyszer megborul a kapcsolat, akkor aztán tényleg nagy gebasz lehet belőle.

Ha a barátodnak ennyit jelent ez a kapcsolat, hogy emiatt képes felrúgni, akkor már önmagában ez is bizonyítja, hogy mennyire jó döntés volt nem belemenni ebbe a hülyeségbe.

2021. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
94%

Én szakítanék, és teljesen megértelek mert én sem akarok senkivel sem közösködni, hasonlóképpen nagyon szegény családból származom és nem tudnék elviselni olyat aki a közös pénznek nagyrészét felélné mindenféle hülyeségre.


Tehát számomra nem feltétlenül a közös kasza ami zavaró hanem ha a párom más mentalitású mint én.

2021. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
93%
Szakitanek en is, hiszen ezek szerint nagyon nem egyezik sem a véleményetek adott témáról, sem nagy valószínűséggel a jövő képetek sem.
2021. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!