Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a pàrommal elleni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a pàrommal elleni. Ebből szakítás lesz? (Lazasàg, cigi stb)

Figyelt kérdés

Minden jo lenne amúgy, csak nem bírom valahol tartani magam.


Azaz pl ő napi 2-3 szálat ha elsziv, nekem engedi a többet, de a jelenlétében én sem akarok cigizni.

Ezek oda vezetnek, hogy amikor vele vagyok nem tudok pl oldódni sem, vagy lazítani akár pl egy üdítős pár%-os alkohollal sem mikor pl elmegyünk valahova este "éjszaka". Hanem teljesen a normák szerint próbálnék kikapcsolódni vele.


Próbálok normálisan ezek nélkül lazítani és jól érezni magam a társaságában és szeretem is őt.


Viszont azt vettem észre magamon, amit amúgy az exemmel is csináltam, hogy én joformán lelépek/"menekülö" sokszor, akkor is ha vele lehetnèk még, és gyakorta nem találkozom vele ha tudnèk is, és jóformán felszabadító, megkönnyebbülés érzést okoznak a laza link, esetekben füves haverok. Hogy velük "hátradőlhetek", azaz lazithatok nem vagyok kényszeres, nem görcsölök, miközben abszolut nem erre az életvitelre vágyom, és nem ilyennek lenni.

Én már ezen tul vagyok voltak luzerek az életemben, benne voltam minden ökörségben is, én már ebből kiszálltam és a normális élet felé nyitottam.


Mégis visszahúz valami.

Ami a barátomtól meg "elhúz".


Hogy oldjam meg azt, hogy szívesen legyek a barátommal normálisan? Azaz pl hogy mindenféle potszer nélkul nekem jo legyen, tetszen pl egy szimpla séta vagy akár bevásárlás, vagy épp a szürke hétkoznapok vele, és nem sivárságnak, ill ne kényszeresen éljem meg a normális hétkoznapokat, kikapcsolódásokat?


Exemmel ez nekem nem ment. En már elbuktam egyszer.

Most őt nem akarom elveszíteni.



#pótszerek nélkül
2021. máj. 16. 15:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képes kibírni a párommal egy sétát vagy shoppingot de egy kocsikázás is fura vele. Totál józanul. Ill kibirom, csak épp annak örülök, mikor épp lelépek és leülök abba a körbe es akkor kapcsolok ki, eresztek le lazítok es engedem magam el es nevetek milliot..de közben a barátom hiányzik..de vele nem megy ez.
2021. máj. 16. 19:45
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

De várj, itt nem is a párkapcsolatoddal van a baj! Akkor se bírnál ki ezek szerint legalább pár órát szerhasználat nélkül, ha egyedül ülnél egy szoba közepén?


Figyelj, ennek nem lesz jó vége. Nem vagyok az a vérkonzervatív, aki egyértelműen ellenzi a cigit és a piát (én magam inni szoktam néha, cigarettázni soha), de amit te csinálsz, az már függőség. Nagyon-nagyon káros.


Én úgy gondolom, meg több pszichiáter is megerősítette, hogy a függőségnek lelki okai vannak, valamit kárpótolsz, kompenzálsz ezzel. Azonban döntened kell, hogy elzüllesz, és elvágod magad a normális férfiaktól, azoktól, akik megbecsülnek... Vagy erőt veszel magadon, hajlandó vagy gyógykezelésre is eljárni és rendbehozod az életed.

2021. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bárki más miatt, hanem saját magad miatt keress szakembert. Az élet szép lehet szerek nélkül is, kívánom, hogy találd meg újra.
2021. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen voltam mint te.Hasonló problémákkal.Aztàn mióta van munkahelyem,ahol helyt kell állnom,magától átalakult az életem.A cigi sajnos maradt,de sokkal kevesebbet szívok belőle,munkán pl. egyáltalàn nem gyújtok rá mert szégyellem magam miatta.Este néha megiszok egy-két sört és annyi.Ha szabadnapos vagyok,edzőterembe megyek.A drogoknak már a közelébe se megyek (5 éve nem nyúltam semmihez) annak viszont az az oka,hogy nem akarom csúnyítani az arcomat.20 évesen megtehettem,ma már rendesen látszik,az is,ha többet iszok.
2021. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni hozzá még közelebb lenni, mint ahhoz a bizonyos körhöz. Ha velük el tudod emgedni magad és nincs hátulütője, akkor a párodsal csak még inkább el tudhatnád és nem lenne negatív hatása a kapcsolatotokra.
2021. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ma is próbaltam. Ma is tudnánk találkozni és nem megy a részemrol :(

Egy rakat intezni valom van pl ma es egy laza sráccal akivel milliot dumálunk és elvagyok, gond nelkul mennék mindenhova, a saját barátomnak meg mégcsak nem is szólok hogy velem tarthatna, mert tudom, hogy végiggörcsölném.



Tegnap összehasonlitottam magamban egy vásárlást is.


Párommal egymás "mellett vasarolgatunk", pl amig én nezem az egyik oldal termékeit pakolok a kosarba addog ő nezi a masik oldalon es pakol a kosarba. Penztarnal kulon vesszuk fizetunk ennyi.


Aztan elmentem egy laza spannal is vasarolni.(vacsihoz valot vettem)

Ő eleve felajanlotta ne is vasaroojak mert csinalt szivporkoltet elcsomagolja nekem ne menjunk már bolltba inkabb uljunk be valami teraszos helyre kajalni is meghiv.

Aztan csak erolkodtem hogy de abc.

Bent addott egy rakat tanácsot akkor mivel dobjam fel a spagettit mutatta a szószokat, stb, valojában EGYUTT vásároltunk, nem egymás mellett, egyszerre gorcsoltunk azon is hogy nem jön az elado a huspulthoz, es csak állunk lesünk, haggyuk ott, ne, birjuk ki kitartas ,aztán ezen poenkodtunk hogy jéé ideért mikre nem képes, szórakoztunk a bizti őrrel is poénbol, penztarnal (önkiszolg)ő csippantotta, en pakoltam, teljesen egy ritmusban dolgoztunk ossze.


Persze mire vegeztunk cigiztunk es beultunk valami teraszos helyre kicsit.

A parommal meg ugye bemegyunkvasarolunk, kijovunk, ugye nem cigizunk es go haza..


Teljesen más CSAK EGY vasarlas is.

Ugyanigy egy ugyintézés is egy várakozás is, meg minden:(

2021. máj. 17. 09:51
 17/19 A kérdező kommentje:

Szóval ég és föld egy link laza "idiota"sráccal minden(akikkel ugye jövő sincs), mint a normalis sracokkal akik valahol férjnek apának is valók es komolyak.

És az utóbbiba vagyok szerelmes. De nagyon. Nem is érti neha miert.

2021. máj. 17. 09:58
 18/19 A kérdező kommentje:
Plusz eleve nem voltunk "tiszták"sem a link sráccal. Az meg a másik.
2021. máj. 17. 10:51
 19/19 anonim ***** válasza:
akkor meg nem vagytok kompatibilisek, szakítani kell, és a függőséggel meg kezdeni valamit
2021. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!