Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a barátom, szeretne-e majd a messzi jövőben gyermeket? Mondta hogy igen! Tovább kérdezgettem, majd mondott egy ilyet hogy inkább az a kérdés, hogyha vele bármi történne én elbírnék-e egy gyerekkel? Mondtam, hogy igen. De megkérdeztem, ezt miért kérdezi? Kicsit nekem ez negatívan jött le. Erre mondta mondta, hogy azért mert sokszor “segítségre szorulok” és mondott egy ilyen példát, hogy pl a bevásárlást is ketten kell intézni. Nekem a bevásárlás egy közös “program” ráadásul nincs autónk, jogsim ezért nem birok el olyan sok cuccot a 47 kilómmal 😅 Igaz, hogy néha szoktam bénázni dolgokkal, de a baráti társaságomban ugyan úgy szoktak sőt még idősebb ismerőseim/barátaim is. Most ez kicsit rosszul esett Tőle 😄 Nem tartom magam életképtelennek.

2021. máj. 16. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom csak azért érdekelte, hogy ha egy vásárlást nem tudsz elintézni egyedül kocsi nélkül, akkor ha ne adj isten történik vele valami és nincs aki segítsen, se kocsi, és boltba kell menned egy gyerekkel az oldaladon azt, hogy oldod meg ha most gyerek nélkül sem megy?!
2021. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De képzeld tele tudom pakolni a kosarat, fel tudom rakni a szalagra, majd be a szatyorba és ki tudom fizetni az összeget. Igen nem szívesen cipekedek, ezért (is) jó, ha ketten megyünk mert akkor ő is hozza meg én is. Gyerekkel az oldalaom majd többször megyek boltba és kevesebb cuccot veszek vagy viszek csúnya szóval banyatankot! :)
2021. máj. 17. 00:13
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha te nem érzed magad annak, akkor nem vagy az. Ha mégse így lenne, és kiderülne, hogy az vagy, akkor javítasz rajta, és képes leszel rá. Nyugi, nincs semmi baj veled. A negatív feltételezésekre ne reagálj másoktól, bízz a képességeidben.
2021. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van ismerősi körömben olyan páros, ahol a csaj "életképtelen" és folyton a hapsitól várja a megoldást.

De még egy társasjátékozás közben is, amikor ugye nem együtt vannak, hanem kvázi versenyeznek egymással, akkor is folyton cseszteti a pasiját, hogy ezt most hogyan kéne neki megcsinálni.


Előbb kér segítséget, minthogy elgondolkodna a problémán.

Ez szörnyen fárasztó dolog és energiavámpírság. Szörnyű lehet a hapsinak, de szereti a lányt.

VISZONT valahogyan ő neki is meg kéne mondania, hogy ne mindig tőle várja a megoldást, hanem oldja meg magának, mint egy felnőtt ember.


El tudom képzelni, hogy a pasid úgy érzi, hogy túl sok dologban vagy rászorulva, és nem tudod megoldani magadnak a dolgokat. Például ha folyton furikázni kell Téged ide-oda, akkor az ilyen. Vagy ha akármi bajod van, akkor egyből mész a pasidhoz, hogy oldja meg neked.


Egy ilyen "utalás" könnyen lehet az, hogy a pasid lassan próbálja beadagolni, hogy ne legyél már életképtelen p|csa, hanem nélküle is oldd meg a saját kis gondjaid.

Talán így van. Talán nincs így. Nem tudom.


De ha tudott konkrét példákat felhozni, akkor én gyanítom, hogy így van. Aki életképtelen az nem feltétlenül veszi észre magán, hogy életképtelen. Értem, hogy Te életképesnek tartod magad, de az még nem jelent túl sokat. A bolond is azt gondolja magáról, hogy normális, ahogy minden normális is azt gondolja magáról, hogy normális. Akkor most ha megkérdezünk mindenkit, hogy ő normális-e, akkor igent válaszolnak, és megnyugszunk?


Mindegy. Lényeg, hogy a helyedben magamba néznék, és értékelném a helyzetet a másik szemszögéből. Ő mennyi segítséget kér? Mennyire erőlteti? Neki szüksége van Rád mindig? vagy csak Neked ő rá? Stb.


24F

2021. máj. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
De most neked amúgy ez a legnagyobb problémád?
2021. máj. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Neki sincs kocsija meg jogsija? Gyerekhez azért nem ártana, hacsak nem akarod talicskában tolni mindenhova.
2021. máj. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

6-os buta.

Nekünk sincs . Már nem is lesz. A párom ,feleségem, mégis bevásorol minden nap. Immár 30 éve. A 6-os azért ilyen , mert a trágyás talicskába tologatták. Itt vidéken , kis városban, a gyerek hamar megtanul kerékpározni. Majd közlekedni is.

2021. máj. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
...
2021. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi az élet embert farag mindenkiből!
2021. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
tulerzekeny vagy. es valoszinuleg tenyleg eletkeptelen is.
2021. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!